مرکاتو مال دبی به سبک اسپانیا و فرانسه

شرح

مرکز خرید مرکاتو افتخار خود را در پناه دادن به انواع مارک های بین المللی مد و سبک زندگی و سایر مراکز خدماتی به همراه Vox Cineplex ، Virgin Megastore ، Fun City و مجموعه ای از کافه ها و رستوران ها فراهم می کند. در کنار تعداد معدود مارک های مشهور بین المللی ، سایر طراحان هنرهای اصیل و خالص ، مجموعه خود را در میان فضای بی پروایی این مرکز خرید رو باز با یک سقف شیشه ای عظیم در بالا ، در نظر می گیرند. از کتاب ، لوازم جانبی ، کفش ، جواهرات گرفته تا مواد غذایی ، محصولات خانگی ، اسباب بازی های الکترونیکی ، ظروف غذاخوری و رستوران ها - Mercato همه چیز را دارد. هر جمعه اول و سومین شنبه ماه ، یک نمایشگاه ویژه آرته در معرض دید علاقه مندان به هنر قرار دارد مرکاتو مال دبی ساعت 10 تا 10 بعد از ظهر بازاست.

فروشگاه اسپینیز Spinneys، یکی از فروشگاه های زنجیره ای در دبی بوده و مساحتی به اندازه ۴۰۰۰ مساحت را در طبقه همکف به خود اختصاص داده است. این فروشگاه در مرکز خرید مرکاتو دبی بزرگترین فضای فروشگاهی را داشته و محصولاتی برای خانه داری، تزئین خانه ها و مواد غذایی به فروش می رساند.

ویرجین مگااستور Virgin Megastore فروشگاهی پر از آلبوم های موسیقی، فیم ها و کتاب است که در طبقه اول قرار دارد. در این مغازه می توانید کتاب هایی با عناوین عربی و غربی (به زبان انگلیسی) پیدا کنید. همچنین بسیاری از بازی های الکترونیکی، برقی و آیپاد را می توان در آن خریداری کرد. اگر به دنبال نمایش های برتر اجرا شده در دبی و بلیت کنسرت ها هستید، می توانید از این فروشگاه آن ها را خریداری کنید.

کیوسک مینتس The Minutes kiosk خدمات متفاوتی از جمله تعمیر کفش های خراب شده، زدن کپی از روی کلید، حکاکی بر روی چوب و چرم، پرینت گرفتن کارت های تجاری، زدن مهر و نام، تعمیرات موبایل و ساعت های دیجیتالی در حالی که تبدیل ارز شرف Sharaf Exchange تمام خدمات مربوط به کارهای مالی و تبدلی ارز را انجام می دهد. تمام این ۲ مغازه در طبقه همکف قرار گرفته اند.

از فروشگاه های غذایی که در اطراف راهروهای طبقه اول قرار دارند هاردیز Hardee’s، کی اف سی KFS، مک دونالدز McDonalds و پیتزا هات Pizza Hut هستند. در مرکز خرید مرکاتو دبی دو رستوران دیگر به نام های پل Paul و استارباکس Starbucks غذاها و نوشیدنی های مورد علاقه شما را برایتان سرو می کنند.

رستوران ها:

خرید در Mercato می تواند یک امر خسته کننده باشد. برای بهبودی از این وضعیت ، می توانید در آنجا بنشینید و از یک قهوه اوقات فراغت یا آب میوه تازه به همراه برخی میان وعده ها در کافه های خیابانی جذاب Mercato که به عنوان یک میدان بزرگ در مرکز بازار پناه می برد ، لذت ببرید. این کافه ها به سمت جوهر واقعی یک محیط شهری ایتالیا در مرکز بازار چرخانده شده اند.

با شروع مشکلات گرسنگی ، به طبقه اول بازار بروید و به غرفه مواد غذایی که مارک های زنجیره ای مواد غذایی مانند KFC ، مک دونالد ، بلا دونا ، پیتزا هوت ، استارباکس و قهوه کاستا و غیره را دارد ، جدا از این کافه ها و غرفه های غذایی ، برای یک تجربه ناهار خوری آرام با رستوران های پریمیوم خود و یک Alfresco در فضای باز برای سرو کردن بازدید کنندگان خود با غذاهای فرانسوی و عربی وجود دارد اتصالات غذا و رستوران ها از ساعت 10 صبح الی 12:00 صبح فعالیت می کنند.

  • کافه شکلات آلیسون نلسون Alison Nelson که در طبقه اول قرار داشته و برای صبحانه در منوی خود قهوه، سوپ، انواع سالادها، ساندویچ ها، پاستاها، غذاهای سبک، کیک ها و دسرها را قرار داده است.
  • رستوران عربی آزکادنیا Azkadenya در طبقه اول مکان مناسبی برای سفارش غذاهای عربی است.
  • اگر به دنبال غذاهای چینی هستید، می توانید به طبقه اول و رستوران Chinese Palace بروید.
  • رستوران غذاهای هندی با نام گزبو Gazebo در طبقه اول است.
  • کافه کوستا Costa برای صرف قهوه مکانی عالیست و در طبقه اول قرار دارد.
  • ایستگاه غذا به نام سینابون Cinnabon در طبقه اول قرار دارد.
  • اگر به دنبال دسرها و بستنی های خوشمزه و جذاب هستید به طبقه اول و هاگن دنز Haagen Dazs بروید.
  • رستوران غذاهای ایرانی نون و کباب Noon & Kabab در طبقه اول شما را از غذاهای غیر ایرانی می رهاند.
  • برای امتحان کردن غذاهای فرانسوی به رستوران پول Paul در طبقه اول بروید.
  • رستوران مانکی کوکیز Monkey Cookies و یک کافه در طبقه همکف قرار گرفته اند.

تفریح:

Mercato Shopping Mall انتخاب گسترده ای از گزینه های تفریحی ، را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار می دهد. Cineplex برای بزرگسالان ، سرگرمی شهر برای بچه ها ، و سایر کنسرت ها و نمایش ها هرگز یک احساس دنیوی را ترک نمی کند. Vox Cinema multiplex 7 صفحه نمایش پیشرفته و سیستم صوتی را ارائه می دهد که می تواند حدود 14000 بیننده را در خود جلب کند که انواع مختلفی از نسخه های جدید فیلم را دارند. Fun City یک منطقه سرگرمی خانوادگی برای بچه ها و همچنین بزرگسالان با بازی های ویدئویی دارد.

آدرس:

مرکز خرید Mercato در جاده ساحلی جمیرا در منطقه جمیراای دبی واقع شده است. چندین شاتل اتوبوس عمومی وجود دارد که می توانند یکی از نزدیکترین ایستگاه های مترو و سایر مکان ها را به مرکز شهر برسانند.خدمات شاتل اتوبوس دبی ارزانترین راه برای سفر به مرکاتو با کرایه هایی از AED 1 تا AED 3 است ، که این امر مشروط به نقطه شروع سفر است. کراب و یوبرز هزینه های حدود 12 تا 20 AED را اجاره دادند.هیچ ایستگاه مترو در نزدیکی مرکز خرید Mercato وجود ندارد. از این رو ، در صورت عدم یافتن یک شاتل اتوبوس عمومی ، تاکسی بگیرید.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: