مراکز خرید کوش آداسی

شرح

کوش آداسی یکی از شهرهایی است که در ترکیه از نظر خرید و گردشگری رونق بسیاری دارد. اگر مسافر این شهر هستید می توانید به راحتی از مراکز خرید زیر دیدن کنید و وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنید.

مرکز خرید سوکه کوش آداسی
Kusadasi, Soke Shopping Center

Retail Outlet

مرکز خرید سوکه یکی از مراکز مهم خرید و فروش در کوش آداسی در ترکیه است. برای رسیدن به این مرکز خرید می توانید با استفاده از دو کورس دلموش استفاده کنید. در این مرکز فروشگاه ها اغلب با آف هایی ویژه خریداران را به سمت خود می خوانند. در این مرکز خرید می توانید انواع و اقسام وسایل و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید فاصله ی این مرکز خرید تا کوش آداسی حدود ۴۰ دقیقه است که از مسیر بدروم نیز می توانید به آن دسترسی داشته باشید. برخی از برند ها نظیر Adidas, Nike, Benetton, Billabong, Levis را می توانید در این مرکز پیدا کنید. البته اگر می خواهید از ازمیر هم دیدن کنید به شما توصیه می کنیم که از پاساژ معروف Zara در آن استفاده کنید.

فرش آبرش کوش آداسی

Abrash Carpet Shop Kusadasi

یکی دیگر از مراکز خرید مهم کوش اداسی فرش آبرش کوش آداسی نام دارد که افرادی که برای سوغاتی به دنبال فرش و تابلو فرش اصل ترک هستند می توانند از این مرکز دیدار کنند. می توان در میان حجره های فرش فروشی، برخی از شرکت های ایرانی نیز دید که فرش های خود را در آن جا به فروش می رسانند. به طور کلی فرش آبرش کوش آداسی بهترین مرکز برای خرید فرش و گلیم است. این مرکز از مهم ترین مراکز خرید کوش آداسی برای گردشگران است.

 

مرکز خرید کوش کوش آداسی
 Kus shopping center Kusadasi

12

کاله ایچی نیز از دیگر مراکز خرید مشهور در کوش آداسی است که می توانید در محله کاله ایچی به آن راه پیدا کنید. بسیاری از خانواده ها از این مرکز بهره مند می شوند چرا که در آن امکانات رفاهی و تفریحی نیز وجود دارد که خرید را خسته کننده نمی کند . این مرکز برای خرید های شبانه عالی است چرا که شور و اشتیاق توریست ها بیش از هر وقت دیگری در شب است.

 

مرکز خرید مودا آنتی لوپ در کوش آداسی

kusadasi-leather

اگر در ترکیه به دنبال چرم اصل هستید نیازی نیست تمام فروشگاه ها را سر بزنید. کافیست سری به این مرکز خرید بزنید و از تنوع و کیفیت چرم ها هیجان زده شوید. در این محل انواع چرم ها، و وسایل و محصولات از چرم ساخته شده نظیر کیف و کفش و پالتو و .. به فروش می رسد. از پر رونق ترین مراکز خرید کوش اداسی می توان به مرکز خرید مودا آنتی لوپ اشاره داشت

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: