سفرتنهایی به دبی

شرح

گشت و گذار در دبی با تور نیم روزه

این شهر زیبای کویری را در توری نیم روزه کشف کنید. راهنمای متخصص تور شما را در طول این تور همراهی خواهد کرد. در ابتدا به وسیله یک مینی ون در شهر گردش می کنید و از نقاطی همچون برج العرب، منطقه بستکیه و سایر نقاط دیدنی شهر عبور خواهید کرد.

در ادامه سوار تاکسی آبی می شوید و در نهر دبی (خور دبی) گردش می کنید. در آخر با رفتن به بازار طلا و ادویه دبی تورتان به پایان می رسد. مطمئناً گردش در فروشگاه های جواهرات و طلا را در دوست خواهید داشت.

از بالای برج خلیفه به پایین نگاه کنید

دراینجا فرصتی ویژه و استثنایی برای شما ایجاد شده که ضمن بازدید از دبی بتوانید ایستادن در بلندترین ساختمان جهان را تجربه کنید. برای دسترسی به نقطه دیدگاه برج خلیفه (۱۲۴ طبقه)، کافی است بلیط ورودی خریداری کنید.

وقتی سوار پیاده رو در حال حرکت ۶۵ متری هستید، از تماشای یک نمایش چندرسانه ای شگفت انگیز لذت می برید، که داستان این شهر زیبا کویری و همچنین برج خلیفه را روایت می کند. سوار آسانسور پر سرعت شوید و به سکوی مشاهده بروید.
از منظره های برج العرب، مارینای دبی و سایر مناطق که از بالا بسیار خیره کننده است، لذت ببرید. تلسکوپ های دیجیتال قدرتمندی وجود دارند که می توانند برای مشاهده نقاط دیدنی اطرافتان استفاده شوند.
 

 

بهترین تور سافاری کویر دبی را تجربه کنید

راه بهتری غیر از تور سافاری ۶ ساعته در کویر دبی برای آشنایی با زیبایی و اسرار بیابان وجود ندارد. هنگامی که از دبی خارج شدید و به سمت مقصد حرکت می کنید، یک راهنما شما را در وسیله نقلیه تان همراهی می کند.
در این سفر از ترکیب عالی ماجراهای کویری معاصر و سنتی لذت ببرید. لذت سوار شدن بر شتر را تجربه کنید، شن سواری کنید و سرانجام هنگام غروب خورشید به یک اردوگاه برسید. می توانید دست های خود را با حنا خال کوبی کنید و رقص معروف مردمی کویر به نام “تنورا” را تماشا کنید. در آخر هنگام شام کباب برایتان سرو خواهد شد.

 
گشت و گذار در صحرا

سوار یک لندرور شوید و از گردش در بیابان لذت ببرید. این تجربه ۷ ساعته فراموش نشدنی از دبی آغاز می شود و در میان زندگی (طبیعت) وحشی صحرا ادامه پیدا می کند. نمایش شگفت انگیز شاهین ها را تماشا کنید و سپس به یک اردوگاه لوکس به سبک بادیه نشین ها بروید.

همچنین، برخی از فعالیت های سنتی کویری مانند نمایش تزیین نان و شتر سواری را تجربه کنید. یک شام دلپذیر و برخی از سرگرمی های پرجنب و جوش عربی را نیز در انتظار شماست.

تور قایق در اطراف پالم جمیرا و مارینا دبی

قطعاً نباید این فرصت عالی برای لذت بردن از تور قایق بادی سخت ‌تنه را از دست دهید. این تور که ۷۵ الی ۹۰ دقیقه طول می کشد، ساحل دبی را در بر می گیرد. شما می توانید با قایق از مارینا دبی سوار شوید و از سواری پر سرعت بر روی امواج لذت ببرید.

در هنگام عبور منظره های بی نظیر جاذبه های گردشگری برتر مانند کاخ های سلطنتی، برج العرب، تالاب دبی، پالم جمیرا و هتل آتلانتیس را تماشا کنید. هر قایق حداکثر ۱۰ نفر ظرفیت دارد، بنابراین شما واقعاً می توانید یک تجربه منحصر به فرد و شخصی داشته باشید.

هلیکوپتر سواری شگفت انگیز بر فراز دبی

این هلیکوپتر سواری مشترک شگفت انگیز، چندین منظره دیدنی از شهر دبی را از هوا به شما ارائه می دهد. این سواری حدود ۱۵ یا ۲۵ دقیقه طول می کشد. یک خلبان با تجربه کنترل را در دست دارد و هلیکوپتر سواری دارای ۵ صندلی است. از نمای بالایی و جالب دیدنی های شهر مانند برج العرب و پالم جمیرا لذت ببرید. عکس گرفتن از این دیدنی ها را در هوا فراموش نکنید تا مناظر را برای همیشه ثبت کنید.

سواری با بالون هوای گرم در دبی

این فرصت طلایی برای یک بالن سواری یک ساعته را از دست ندهید. مسافران به وسیله یک اتوبوس به محل پرتاب منتقل می شوند. از تجربه پرواز در بالای تپه های باشکوه کویر به وسیله یک خلبان با تجربه لذت ببرید. همچنین، نمایشی از شاهین های آموزش دیده را نیز می توانید در هوا مشاهده کنید. سواری شما پس از فرود، با یک دسر خوشمزه به پایان می رسد.

بالارفتن آدرنالین در پارک آبی آکوا ادونچر

مقداری از وقت خود را با خرید یک بلیط (تمام روزه) در پارک آبی آکوا ادونچر سپری کنید. این پارک آبی بخشی از هتل ۵ ستاره آتلانتیس دبی است. این مکان دارای سواری های متنوع برای همه رده های سنی و بازی های جالب و مفرح است.

اگر نمی خواهید آکواریوم با مضمون آتلانتیس یا ورود به اتاق های گمشده را از دست دهید، کافیست به سادگی بلیط خود را بروز کنید تا اجازه دسترسی به این اماکن را داشته باشد.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: