ساحل بادبادک های جمیرا دبی

شرح

ساحلی بکر و زیبا که تعداد زیادی بادبادک بزرگ و کوچک ، در رنگ ها و مدل های گوناگون در آسمان آن به پرواز در آمده اند . اگر شما نیز از علاقمندان به پرواز درآوردن بادبادک هستید یا از تماشای کایت های رنگارنگ در آسمان لذت می برید ، حتما برنامه ای برای بازدید از ساحل بادبادک ها یا KiteSurfing Beach را در سفر دبی خود بگنجانید .

همچنین اگر شما نیز از طرفداران ورزش های ساحلی هستید ، ساحل بادبادک ها بهترین مکان برای ورزش هایی نظیر موج سواری و والیبال ساحلی است . عده ای از علاقمندان نیز در دریای این بخش به قایق رانی می پردازند .

تماشای منظره پرواز بادبادک های زیبا در برابر برج العرب ، یکی دیگر از فعالیت های آرامش بخشی است که می توان در این ساحل تجربه نمود .

در گذشته ساختار ساحل بادبادک ها به شکلی بود که گردشگران و بازدیدکنندگان اجازه داشتند اتومبیل های خود را تا نزدیکی ساحل ببرند و روی باربکیو کباب و غذا طبخ کنند ، اما امروزه چنین امکانی وجود ندارد .

همچنین لازم است در نظر داشته باشید که هیچ نوع امکانات رفاهی از قبیل دکه خوراکی فروشی در این ساحل وجود ندارد و در صورت تمایل باید با خود نوشیدنی ، خوراکی و زیر انداز به همراه داشته باشید .

برای رسیدن به ساحل بادبادک های دبی ، باید به منطقه ام سقیم ، محلی بین جزیره نخل جمیرا  و ساحل جمیرا  مراجعه فرمایید . همچنین می توانید از تور دبی خود بخواهید تا شما را به این ساحل زیبا ببرد .

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: