رستوران کوکاس

شرح

رستوران کوکاس یکی از رستوران های معروف ارمنستان میباشد.این رستوران در مرکز شهر ایروان و در خیابان هانراپتوتیان قرار دارد.رستوران کوکاس نوشیدنی های لذیذ را در کنار غذا سرو میکند و همین موصوع باعث معروف شدن این رستوران میباشد.رستوران، فضایی کاملا قدیمی و سنتی دارد و شباهتی به رستوران های دهه نود، که همین فضای قدیمی ، حس و حالی فوق العاده به کوکاس تاورن بخشیده همچین موسیقی ارمنی همیشه در این رستوران به گوش میرسد و محیط را مخصوصا برای توریست ها دلنشین تر میکند، بخصوص که این موسیقی با رقص محلی هم همراه است.

رستوران کوکاس دکوراسیونی شیک و خاص دارد که محیطی آرام، زیبا و دلنشین را برای گردشگران به ارمغان می آورد. منوی رستوران، انواع غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و ایتالیایی را سرو می کند که توسط سرآشپران مورد تایید رستوران طبخ می شوند. یکی از نکات حائز اهمیت در منوی غذای رستوران، غذای روزانه سرآشپز است که هرروز تغییر کرده و جزء لذیذ ترین غذاهای رستوران می باشد و همچنین لازم به ذکر است تمامی غذاها از مواد اولیه تازه و با کیفیت تهیه می شوند.
گردشگران  که قبلا از این رستوران بازدید به عمل آورده اند، از فضای رستوران، راحتی میز ها و صندلی ها، تنوع غذا و کیفیت بالای آن ها، خوش برخوردی کارکنان رستوران و مقرون به صرفه بودن غذاها رضایت کامل داشته اند اما به گفته آن ها، قیمت های رستوران می توانست معقول تر باشد. همچنین لازم به ذکر است گردشگران  می توانند رستوران را برای برگزاری مراسم ها، جشن ها و مهمانی های خود رزرود کنند تا از سفر به شهر توریستی ایروان خاطره خوبی را برای خود بسازند.

موقعیت مکانی:ارمنستان-یروان-خیابان هانراپتوتیان-پلاک82

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: