رستوران های حلال در مسکو

شرح

جاذبه های گردشگری مسکو بسیار زیاد است ولی یکی از جذابیت های سفر به مسکو ، غذا و رستوران می باشد ، لازم به ذکر است که ۱۶ درصد مردم روسیه مسلمان هستند و قطعا در مسکو و شهرهای دیگر روسیه رستوران های حلال بسیاری وجود دارد و کار دشواری برای پیدا کردن این رستوران ها نخواهید داشت ، علاوه بر رستوران های حلال ، در مسکو همچنین دکه های غذافروشی خیابانی بسیاری وجود دارد که می توانید کباب های حلال را از آن ها بخرید ، بهترین جا برای پیدا کردن غذای حلال در مسکو مرکز خرید" Evropeyskiy " و همچنین بازار غذای " THE21 " در خیابان آربات مسکو می باشد ، در روسیه مشکلی برای پیدا کردن رستوران های حلال نخواهید داشت .

رستوران های حلال مسکو در بین گردشگران مسلمان بسیار محبوب می باشند 
 
 
رستوران گاندهارا | Gandhara

طراحی داخلی لوکس و غذاهایی با کلاس جهانی. این رستوران بوی ادویه و گیاهان معطر می دهد و با غذاهای شگفت انگیز و موزیک های شرقی جایی عالی را برای گذراندن شبی رویایی ست. این رستوران در کنار غذاهای خوشمزه با آثار هنری زیبایی تزئین شده، مجسمه های باشکوهی که فقط آثار هنری و تزئینی نیستند بلکه منعکس کننده ی بخشی از تاریخ و آداب و سننن کشورند.

رستوران وای می | Vai Me

اگر تا به حال به گرجستان نرفته اید ناراحت نباشید چون غذاهایی که در این رستوران سرو می شود به خوشمزگی گرجستان است. در رستوران وای می باورتان نمی شود که غذاهایی تا این حد سبک و ساده چطور اینقدر خوشمزه درست می شوند. غذاهای عالی، خدمات بهتر و همینطور محیط دوست داشتنی باعث شده که اینجا محبوب خیلی ها شود.

رستوران تاج محل | Tajj Mahal

دو اوت لت متفاوت با محیط های متنوع که یکی از آن ها در خیابان شلوغ و پرهیاهوی آربات قرار دارد و دیگری اوت لتی آرام و بی سروصداست. هر کدام از این دو جا را با توجه به روحیه و سلیقه تان انتخاب کنید چون محیط تاثیر زیادی بر روی تجربه تان می گذارد. همانطور که از اسم این رستوران معلومه در اینجا غذاهای هندی، پاکستانی، خارمیانه ای، ژاپنی و اروپایی سرو می شود. غذاهای ازبکی این رستوران عالی اند و دکوراسیون داخلی اش دقیقا مثل خدمات آن عالی ست.

رستوران چایخانا شورپا | Chaikhana Shurpa

این رستوران که در مرکز خرید آویا پارک قرار دارد شکل و شمایلش شبیه رستوران Uryuk است، رستورانی شگفت انگیز که باید با شکم خالی به آنجا بروید تا آن را به خوبی تجربه کنید. خدمات، محیط و غذاهای عالی اسم این رستوران را بر سر زبان ها انداخته است و به نظر خیلی از مردم یکی از راه های عالی برای گذراندن عصر این اینه که بعد از گشت و گذار در مرکز خرید برای صرف ناهار به این رستوران بروید. حالا که کار خریدتان تمام شده بر روی صندلی های راحتی اینجا بنشینید و با ناهاری خوشمزه از خود پذیرایی کنید.

رستوران مستر لیوانتس | Mr. Livanets

این رستوران در یک کلمه یعنی بهترین غذاهای لبنانی در مسکو! وقتی پا به این رستوران می گذارید اول از همه دکوراسیون خاورمیانه ای نظرتان را جلب می کند. بعد از مدتی نوبت سفارش غذاست غذاهایی مثل هوموس، نان پیتا و البته گوشت که حسابی اشتهایتان را باز می کنند. محیط خوب، خدمات عالی و طعم خوشمزه ی غذاها نمی گذارد تا قیمت نسبتا گران آن چندان به چشم بیاید. در این رستوران مهمانی های بزرگ هم برگزار می شود پس گروهی به آنجا بروید!

رستوران  Uryuk

وقتی حرف از رستوران های حلال مسکو می شود رستوران  Uryuk پای ثابت همه بحث هاست. این رستوران کلاسیک، شکلی شبیه کافه دارد و تخصصش پخت غذاهای ازبکی ست. اگر تا به حال غذاهای ازبکستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان را امتحان نکرده اید این رستوران شانسی دوباره به شما می دهد. مسکو اوت لت های زیادی دارد پس فقط کافیست گوگل مپ خود را باز کنید تا ببنیید کدام یک از آن ها به شما نزدیک ترند. غذای ارزان، محیط گرم و صمیمی و خدمات خوب تنها بخشی از دلایل شلوغ بودن این کافه است. غذاهای این رستوران کاملا حلال است و با بهترین مواد اولیه درست شده اند پس می توانید در اینجا غذاهایی خوشمزه میل کنید.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: