رستوران های ارزان استانبول

شرح

در زمان سفر به استانبول اکثر گردشگران با جاذبه های معروف استانبول آشنا هستند,اما برای آنها سوال بوجود می آید که در استانبول کجا غذا بخوریم و یا قیمت غذا برای آنها اهمیت دارد.

۱ – رستوران باربیکیو کوچوکگلو

فضای ارام رستوران باربیکیو کوچوکگلو در یکی از مناطق توریستی استانبول خود به تنهایی ارزشمند می باشد.این رستوران دارای منوی گریل,ترکی,مدیترانه ای ,دریایی و بین المللی می باشد.اگر شما به بازدید از موزه ایاصوفیه و بازار بزرگ استانبول رفته اید و حال میل غذا دارید می توانید به این رستوران بسیار خوب و با قیمت مناسب در استانبول بروید.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه فاتح، محله علمدار، خیابان استاد کاظم اسماعیل گورکان، پلاک۲

۲ – رستوران خان زاده

یکی از رستوران های خوب و با کیفیت در استانبول که منوی آن هم ارزان قیمت می باشد, رستوران خان زاده می باشد.این رستوران در نزدیکی بازار بزرگ استانبول و در محله سلطان احمد است که در فاصله کمی از موزه ایاصوفیه قرار دارد.این رستوران دارای منوی دریایی ,ترکی ,گریل و خاورمیانه ای می باشد که به یاد داشته باشید این رستوران منوی غذای حلال ندارد.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه فاتح، محله امین سینان، خیابان پیر لوتی، پلاک ۳۵/اِی

۳ – رستوران العامد

اگر در استانبول می خواهید یک غذای دلچسب میل کنید می توانید به رستوران العامد بروید.این رستوران ارزان قیمت دارای منوی ترکیبی,محلی و همچنین اروپای شرقی می باشد.یکی از دلایل جذب مشتری به این رستوران ,نمای بسیار زیبای شب های این رستوران می باشد که چشم اندازی رویایی به تنگه بسفر دارد و شما می توانید از این داخل رستوران، نورپردازی زیبای پل بسفر را همراه با غذای ویژه آن که کباب می باشد میل کنید.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه فاتح، محمله علمدار، خیابان نورو عثمانیه، پلاک ۳

۴ – رستوران بالکان لوکانتاسی

رستوران بالکان لوکانتاسی استانبول جز رستوران هایی می باشد که قیمت منوی غذاهای ان بالا نیست و سطح قیمت ان پایین می باشد که شما غذاهای جذاب ترکی و خاورمیانه ای در پرس های بزرگ را می توانید در این رستوران سفارش دهید.این رستوران دارای چند شعبه می باشد که در لیست بهترین رستوران های استانبول قرار دارد.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه فاتح، محله هوجاپاشا، خیابان هوجا پاشا، پلاک ۱۲

۵ – کافه ولوت گالاتا

برای شرح این رستوران اینگونه برای شما میگوییم که کافه ولوت گالاتا یکی از مکان های گرم و صمیمی در استانبول می باشد که با وجود هزینه های پایین این کافه می توانید ساعاتی خوب را سپری کنید.این کافه کمی کوچیک می باشد ,اما صف انتظار مشتریان برای همه جذاب و صمیمی ات کار را می توانید در این مکان مشاهده کنید.انواع نوشیدنی ,ناهار و صبحانه را می توانید در این کافه میل کنید.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه بی‌اوغلو، ،محله برکت زاده، خیابان بویوک هندک

۶ – رستوران گالاتا

اکثر گردشگران و تور استانبول  به برج گالاتا سری میزنن که بسیار معروف می باشد برای بازدید تایمی دارند,در نزدیکی این سازه، رستوران گالاتا قرار گرفته است تا پذیرای گردشگران باشد.شما می توانید با کمترین هزینه غذاهای خوشمزه این رستوران را میل کنید.منوی غذایی این رستوران ترکی,محلی ,خاورمیانه ای و همچنین منوی غذای گیاهاخوران هم دارد.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه بی‌اوغلو، محله مویدزاده، خیابان تاتار بی، پلاک ۹بی

۷ – رستوران بیلیجه کباب

تزیین زیبای این رستوران بسیار فوق العاده می باشد که با وجود آن که منوی این رستوران به غذاهای ترکی و خاورمیانه ای و همچنین به صفا و صمیمت معروف می باشد و از جمله رستوران های ارزان قیمت استانبول می باشد.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه بی‌اوغلو، محله آسمالی مسجیت، خیابان آسمالی مسجیت، پلاک ۸

۸ – رستوران ارتاکلار کباب لحم‌عجین

منوی این رستوران عبارت از :استیک,ترکی,گریل,محلی و خاورمیانه ای که با وجود «کباب» و «لحم‌عجین» در لیست منوی این رستوران با قیمت ارزان مشتریان زیادی به خود جذب کرده است.

آدرس : ترکیه، استانبول، منطقه فاتح، محله بین بیر دیرک، خیابان پیکانه، پلاک ۲۷

۹ – رستوران ضیا بابا تورک موتفاجه

منوی این رستوران بیشتر مخصوص گیاهاخوران می باشد که عوامل و کادر خوش رفتار این رستوران و قیمت پایین غذاها از نکات مثبت رستوران ضیا بابا تورک موتفاجه می باشد.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه فاتح، محله کوچوک ایاصوفیه، خیابان کدیرگا لیمانا، پلاک ۱۳۶

۱۰ – رستوران تاریهی جسمه

فضای دلپذیر رستوران تاریهی جسمه بسیار زیبا و دلنشین می باشد که بعد ورود به رستوران طبق قانون کار این رستوران برای شما یک چای سیب و یک تکه نان پیتا میهمان می کنند.منوی غذایی این رستوران مدیترانه ای,محلی و ترکی می باشد که منوی غذایی برای گیاهاخواران هم دارند.

آدرس : ترکیه، استانبول، ناحیه فاتح، محله ایاصوفیه کوچک، خیابان مسجد ایاصوفیه کوچک، پلاک ۱

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: