رستوران شاورمای تومانیان

شرح

اگر علاقه مند به غذاهای فست فود و تجربه های طعم جدید آن هستید پیشنهاد ما به شما رستوران شاورما تومانیان است. این رستوران در خیابان تومانیان ایروان قرار دارد یکی از شلوغ ترین رستوران های این خیابان به شمار می رود. در این رستوران می توانید تجربه ای از طعم ساندویچ مرغ به همراه شاورما یا همان نان لواش که نان سنتی ارمنی ها است داشته باشید. البته کباب های این رستوران نیز معروف است و نکته قابل توجه این است که محتویات داخل ساندویچ ها به  دلخواه شما مسافران قابل تغییر است. این رستوران در همه ی روزهای هفته و از ساعت 10 تا 3 به فعالیت می پردازد.

در رستوران شاورمای تومانیان با گوشت گاو ، گوشت مرغ ، انواع سبزیجات مانند لوبیا ، بادمجان ، کلم و فلفل کباب خوشمزه ای تهیه می کند و همچنین در این رستوران می توانید کباب بریان و کباب بریان با انواع مخلفات سفارش دهید و از طعم بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید. میانگین قیمت غذا در این رستوان بین 1.6 الی 2 دلار نیز می باشد.
از نکات منفی این رستوران می توان به زمان سفارش غذا و تحویل آن اشاره کرد که حدود 15 دقیقه زمان می برد که آن هم به دلیل زمان پخت کامل گوشت است.شعبه های دیگر رستوران شاورمای تومانیان در خیابان ها منتشیان و کومیتاس نیز می باشد.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: