رستوران سابسیکس

شرح

رستوران معروف و منحصربه‌ فرد سابسیکس، رستورانی بسیار جذاب و باورنکردنی است که در اعماق آب‌های جزیره مالدیو قرار گرفته است.

در تفرجگاه آکواریومس شگفت انگیز PER AQUUM Niyama در مالدیو، گردشگران بین دو جزیره خصوصی رفت و آمد می کنند. گزینه های غذاخوری بسیاری در این بین وجود دارد، اما منحصر به فرد ترین آن ها سابسیکس است، رستورانی که همانطور که از نام آن پیداست شش متر (20 فوت) زیر سطح اقیانوس هند قرار دارد! برای رسیدن به این رستوران بازدید کنندگان و مسافرین  باید ابتدا با قایق موتوری سفر کنند.

این سفر 40 دقیقه از مبدا پایتخت مالدیو، جزیره ماله، یا 15 دقیقه از مبدا جزایر Niyama Resort به طول می انجامد. ساختمان رستوران سابسیکس در میان صخره های مرجانی زیبا قرار گرفته است. شقایق های دریایی، چراغ هایی آبی با نوری ملایم و شام های خوشمزه همگی سفر شما را به تجربه ای به یاد ماندنی در اعماق اقیانوس دعوت می کنند. مطمئنا باید جالب باشد که به هنگام صرف غذا در محیطی آرام و دلپذیر لاک پشت ها، مارماهی ها و طوطی ماهی ها در آن سوی لیوان شما شنا کنند! ظاهر جدید Subsix به قدری زیبا و فریبنده است که حتی ممکن است زیبایی های منحصر به فرد آن شما را از توجه به زندگی دریایی اطراف بازدارد! صندلی هایی مدرن در این رستوران قادر هستند میهمانان را با انگشتان لاستیکی ماساژ دهند! در حالی که پوشش و تزئین سقف این رستوران یک جنگل دریایی را شبیه سازی نموده است.

منظره زیبا و منحصر به فرد رستوران

Subsix در سال 2014 مورد تجدید نظر قرار گرفت و از نظر بصری زیباتر شد. در این رستوران مشهور مالدیو همه چیز بازتاب اقیانوس است و محیط رستوران نیز با محوریت همین موضوع تنظیم شده است. لوسترهای مرجان مانند، نور آبی اقیانوس، آینه های منعکس کننده زندگی دریایی اطراف، صندلی هایی با الهام از شقایق دریایی، تزئینات زیبا سقف و تزئیناتی خاص که یادآور جنگل های زیردریایی هستند، تنها گوشه ای از این رستوران محبوب می باشند. در مرکز رستوران، نوار عظیم الهام گرفته از صدف، شکل زیبایی را ایجاد نموده است! پوسته فایبرگلاس آن به زیبایی نوری متناسب با مجموعه ساطع کرده و موزیک هایی دلنواز پخش می شود.

برنامه های گوناگون رستوران سابسیکس

در میان بسیاری از فعالیت های برگزار شده توسط رستوران سابسیکس توضیحاتی توسط زیست شناسان دریایی و راهنماها پیرامون زندگی آبزیان انجام می شود، همچینی به متخصصان در مورد محیط غنی اقیانوس و اسرار آن بینش مناسبی می بخشد. از دیگر فعالیت های برجسته در این رستوران می توان به ناهارهای زیر آب (subaquatic lunches)، مراسم عصرانه و شام (gourmet dinners)، عروسی ها، برنامه های میزبانی شده، چشیدن نوشیدنی های محلی گوناگون، یک مهمانی هفتگی درخشش زیر آب (Glow) به همراه DJ و غیره اشاره نمود. مهمانی های هفتگی درخشش زیر آب (Glow) هر چهارشنبه و شنبه و از ساعت 9 شب برگزار می شود. زمان رویدادهای ویژه رستوران سابسیکس در جزیره اعلام می شود.

 

موقعیت اقامتگاه

کشور: مالدیو
شهر: ماله