رستوران ایرانی آریا

شرح

یکی از رستوران های محبوب در بین گردشگران ایرانی در کشور زیبای ارمنستان رستوران ایرانی آریا می باشد. با توجه به ذائقه ی مردمان ایران که البته از گوشت های حلال استفاده می کنند در همه جای دنیا رستوران های مخصوص ایرانی با غذاهای محبوب و سنتی وجود دارند. از آن جا که امروزه از کشور ما توریست زیادی برای تفریح و سرگرمی به ارمنستان سفر می کنند مسئولین کشور ارمنستان سعی بر این دارند که زمینه ای مطلوب از هر نظر را برای رفاه حال مسافرین قرار دهند.

 رستوران ایرانی آریا واقع در ارمنستان از محبوب ترین رستوران های ایرانی در این کشور است که بهترین خوراک ها، غذاهای خورشتی، کباب با گوشت حلال و نوشیدنی های غیر الکلی در آن سرو می شود. البته ورود به رستوران ایرانی آریا برای تمامی مردم آزاد می باشد و می توانند از غذاهای ایرانی خوشمزه استفاده کنند.
 

دکوراسیون، طراحی و میز و صندلی در این رستوران هم سبکی ایرانی دارد در واقع همه چیز مرتب، تمیز، بسیار شیک و با یک نظم خاص چیده شده  است که می توانید در این محیط آرامش بخش لذت یک وعده غذایی فئق العاده را بچشید. رستوران ایرانی آریا همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 11:30 دقیقه بامداد آماده خدمت رسانی به گردشگران  می باشد.
رستوران آریا به نشانی: ارمنستان، ایروان، خیابان ایساهاکیان، بین دو خیابان تامانیان و باغرامیان می باشد.
شماره های تماس: 00374 - 568013

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: