رستوران ایتالیایی روفینو پاتایا

شرح

رستوران روفینو (Ruffino) در پشت بام هتل 5 ستاره Centara Grand Phratamnak پاتایا قرار گرفته است. علاوه بر منظره‌های خارق‌العاده خلیج تایلند و غروب‌های تماشایی که از این نقطه پدیدار می‌شوند، این رستوران خدماتی درجه یک، بالاتر و بسیار فراتر از آن چیزی که شما حتی از یک برند بزرگ هتل انتظار دارید و همچنین غذاهای بی‌نقص ایتالیایی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد.

رستوران ایتالیایی روفینو پاتایا (تایلند)

همکاری هتل Centara با رستوران‌های Ruffino، این رستوران با 80 صندلی به مسافران تقدیم کرده است. منوی رستوران، جواهرهای کلاسیک غذاهای ایتالیایی مانند سالاد کاپریس (گوجه گیلاسی، پنیر موزارلای بوفالو، ریحان، زیتون و روغن زیتون خالص، با قیمت 300 بات)، اسپاگتی فتوچینی (450 بات) و اوسوبوکو (همراه با شکلات تلخ، تره فرنگی کاراملی، سیب زمینی و دانه‌های نمک، با قیمت 1000 بات) را در خود جای داده است. این رستوران یک اجاق پیتزا هم دارد و برخی از بهترین پیتزاهای شهر را به مسافران  ارائه می‌دهد.

یکی از جالب‌توجه‌ترین ویژگی‌های رستوران روفینو، بوفه‌ای است که گاه به گاه در مناسبت‌های مختلف اجرا می‌شود. غیر از مناسبت‌های خاص مانند شب سال نوی میلادی، روز عشاق، سال نوی چینی، سونگکران، روز مادر، روز پدر و شب کریسمس، هر ماه بوفه غذای ایتالیایی و باربیکیو به ترتیب با

قیمت‌های 799 و 900 بات ارائه می‌شود. این بوفه‌ها در بین خارجیان مقیم پاتایا و همچنین مسافران تور تایلند ساکن در هتل بسیار محبوب هستند.
غیر از غذاهای خاص در هر ماه، رستوران Ruffino وعده‌های خاص هفتگی و روزانه هم دارد. یک منوی ویژه (هر روز هفته) با سه بخش غذا با قیمت 999 بات برای هر نفر، منوی ویژه سالمون (روزهای دوشنبه) با قیمت 888 بات و ماهی تن برای سه‌شنبه‌ها با همان قیمت در دسترس است. چهارشنبه‌ها شب پیتزا است و بین ساعات 19 تا 21 اگر یک پیتزا بخرید یک پیتزای رایگان دریافت خواهید کرد.

اتمسفر دوستانه و آرامش‌بخش رستوران به خاطر دقت نظر کارکنان یک مجموعه 5 ستاره حاصل شده است؛ کسانی که به طور مداوم بررسی می‌کنند نوشیدنی داشته باشید و در مورد کیفیت غذا از شما سوال می‌کنند. موقعیت رستوران در کنار استخر و منظره فوق‌العاده رستوران نیز باید به اندازه کارکنان صمیمی دلایل رفتن به روفینو در تور تایلند باشند. با این حال ستاره بی چون و چرای این نمایش، غذای عالی رستوران است؛ غذاهایی که رستوران Ruffino را در میان بهترین رستوران‌های ایتالیایی پاتایا قرار می‌دهند.

 

موقعیت "رستوران ایتالیایی روفینو پاتایا (تایلند)" روی نقشه

منبع:

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: