رستوران النخیل

شرح

شهر مذهبی و زیبای کربلا که میزبان حرم مطهر امام حسین (ع) می باشد، بین گردشگران خارجی و علی الخصوص ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و سالانه افراد زیادی برای زیارت حرم امام حسین به این شهر مذهبی سفر می کنند. با افزایش گردشگر در شهر، رستوران های آن نیز شلوغ تر می شوند و زائران هر یک به دنبال رستورانی خوب برای خوردن یک وعده غذای خوب می گردند. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به معرفی رستوران النخیل این شهر بپردازیم.

رستوران النخیل که به جرات می توان گفت یکی از بهترین و لوکس ترین رستوران های کربلا است، در منطقه باب بغداد این شهر واقع شده و بین گردشگران تور کربلا به یکی از معتبر ترین رستوران های شهر شهرت دارد. این رستوران در طبقه پانزدهم ساختمان کربلا ریحان بای روتانا واقع شده و با فضایی لوکس و دلنشین از گردشگران عزیز استقبال و میزبانی به عمل می آورد.
 
 
رستوران النخیل شامل دو قسمت روباز و سر پوشیده است. قسمت روزبار آن در واقع در تراس قرار داشته و دارای منظره رو به حرم می باشد. دکور این قسمت از رستوران را میز و صندلی های چوبی دور فلزی کوچک به همراه میز مخصوص سرو نوشیدنی تشکیل می دهند. گردشگران تور کربلا می توانند در این فضای رویایی از غذا های معروف آن سفارش داده و میل کنند. اما داخل رستوران از دکور متفاوتی برخوردار است و در آن نور پردازی ویژه ای به کار رفته است. میز و صندلی های آن از جنس کرم رنگ زیبایی است که بر روی میز ها گلدان زیبایی نقش بسته است.
 

منوی غذایی این رستوران بین المللی شامل انواع غذا های آسیایی، پاستا و پیتزا های لذیذ است. همچنین لازم به ذکر است، سرویس دهی رستوران النخیل همه روزه از ساعت 18:30 آغاز شده و تا ساعت 23:30 ادامه دارد.

در آخر به گردشگرانی که برای زیارت امام حسین به کربلا سفر می کنند پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از ابتلا به مسمویت های غذایی از خوردن غذا در رستوران های بین راهی اجنتاب کرده و در یکی از رستوران های معتبر مانند رستوران النخیل غذا بخورند.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: