راه اندازی سیستم بلیط آنلاین برای بازدید از قاب دبی

شرح

بلیط های آنلاین برای بازدید از قاب دبی

حتما می دانید که به تازگی جاذبه ای تماشایی دیگری به جذابیت های دبی اضافه شده است: برج طلایی قاب دبی. دبی که همیشه سعی می کند در طراحی و معماری بناهایش در دنیا حرف اول را بزند به تازگی سورپرایزی جدید را رو کرده است؛ برجی طلایی با چشم انداز ۳۶۰ درجه که جدیدترین آسمان خراش دبی است و در منطقه زعبیل قرار دارد. این برج که بزرگ ترین قاب عکس دنیاست با روکش طلایی پوشیده شده و جذابیت خارق العاده ای پیدا کرده است. امروز برای بازدید از قاب دبی سیستم صدور بلیط آنلاین راه اندازی شده تا بازدید از این قاب آسان شود.

حدود ۶ ماه است که از رونمایی جدیدترین آسمان خراش دبی می گذرد، جاذبه ای مدرن و تازه نفس که جذابیت های دبی را بیشتر از قبل کرده است. طبیعیه که جاذبه های جدید با استقبال بینظیر گردشگران روبرو شوند و صف های طولانی در مقابل آن ها تشکیل شود، این برج هم از این قائده مستثنی نیست و در همین زمان کمی که از افتتاحش می گذرد هزاران نفر را به خود جذب کرده است. استقبال بینظیر گردشگران از این برج باعث شده تا به تازگی برای بازدید از قاب دبی سیستم صدور بلیط های آنلاین راه اندازی شود تا دیگر مشکل صف های طولانی و خسته کننده حل شود. چند روز پیش وب سایت و اپلیکیشن موبایلی قاب دبی در حضور مدیر کل شهرداری دبی راه اندازی شد تا از این به بعد بازدید از این جاذبه به آسانی انجام شود و گردشگران دیگر مشکل و دغدغه ی صف های طولانی را نداشته باشند.

با این امکان جدید دیگر از شدت ترافیک این منطقه کاسته می شود و گردشگران می توانند سر همان زمانی که دوست دارند از این جاذبه دیدن کنند و هماهنگ با نواسانات آب و هوایی باشند. با این امکان جدید دیگر باجه های بلیط فروشی شلوغی گذشته را نخواهد داشت و گردشگران برای بازدید از قاب دبی شرایط آسان تر و بهتری را تجربه می کنند. این جاذبه آنقدر پرطرفدار است که از زمان رونمایی از آن در اول ژانویه سال جدید، حدود ۵۰۰ هزار نفر گردشگر از آن دیدن کرده اند.

اما نکته جالب برای بازدید از این آسمان خراش این است که این بلیط های آنلاین برای کودکان و افراد سالخورده قیمت کمی دارد و کسانی هم که نیازهای ویژه دارند می توانند بازدیدی رایگان از آن داشته باشند. هر گونه اطلاعاتی که درباره ی بلیط های مجموعه و ساعات بازدید از آن ها بخواهید در سایت این برج موجود است. اگر وارد سیستم آنلاین خرید بلیط شوید می توانید اطلاعات قیمت بلیط، ساعت بازدید و همینطور تعداد بلیط های باقی مانده را به راحتی ببینید و خیلی سریع بلیط مرود نظرتان را انتخاب کنید. به گفته شهرداری دبی قیمت بلیط هایی که در محل صادر می شوند اصلا اضافه نمی شوند و تا به حال هیچ تصمیمی برای تغییر قیمت بلیط ها گرفته نشده است. بلیط بازدید از این برج را حتما از سایت یا اپلیکیشن معتبر آن تهیه کنید تا از اعتبار بلیط مطمئن شوید.

همیشه جاذبه های تازه تاسیس و جدید جذابیتی خاص در میان گردشگران دارند، درسته که سفر به دبی بدون بازدید از دبی مال و یا برج خلیفه معنی ندارد و این ها از معروف ترین جاذبه های دبی هستند اما در دل جاذبه های جدید هم جذابیتی هست که می تواند با جاذبه های معروف وارد رقابت شوند و خیلی زود به محبوبیت آن ها برسند. برج قاب عکس دبی یکی از جذاب ترین سازه های دبی است، بنایی که نظر بیشتر گردشگران را به خود جلب کرده به طوری که آن ها می خواهند در سفر به دبی هر طور شده از این جاذبه ی تازه تاسیس هم دیدن کنند. خیلی ها هم هستند که آنقدر تعریف این جاذبه ی تازه ی دبی را شنیده اند که سفری اختصاصی به دبی برای بازدید از آن ترتیب می دهند. دبی همیشه در خلق جاذبه های متفاوت پیشرو بوده و همیشه اولین جاذبه های متفاوت اولین بار در این شهر مدرن و لوکس رونمایی شده اند.

چشم انداز ۳۶۰ درجه این برج همان چیزی است که خیلی ها را عاشق این جاذبه ی جدید کرده است جایی که شهر دبی در زیر پایتان است و با یک نگاه، دنیایی از آسمان خراش ها نظرتان را به خود خیره می کند. در این برج به غیر از چشم انداز خیال انگیز، جاذبه های زیادی هم هست؛ در طبقه اول برج پا به موزه ای می گذارید که روایت گر داستان جذاب تکامل دبی است. دبی چگونه از یک روستای ماهی گیری به شهری لوکس و مقصد رویایی گردشگران تبدیل شد؟ جواب این سوال در این موزه ی جذاب است. قاب دبی، آسمان خراش ۱۵۰ متری دبی جاذبه جدید با ظاهری متفاوت است که به «برج پرواز دبی» معروفه و در منطقه زعبیل دبی به شکل یک قاب عکس بزرگ طلایی بنا شده است.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: