راهنمای گردشگری و خرید در لنکاوی

شرح

یکی از مهم ترین کارهایی که هر توریست در هر مسافرت خود، وقت ویژه ای صرف آن می کند این است که باید اوقاتی را برای خرید کردن مایحتاج، نیازمندی های سفر و سوغاتی هاش صرف کند از این رو معرفی مهم ترین مراکز خرید از نیازمندی های هر توریست است که گاهی لیدر ها هم در آن کم می گذارند. در یک مقاله ی قدیمی تر به معرفی سه مرکز خرید مهم لنکاوی پرداختیم اما اگر قصد دارید گردش و خرید خود را با هم تلفیق کنید نباید اطلاعات این پست را هم از دست بدهید.

دره کوکو – دنیای زیر آب ( coco Valley)

این دره بی مانند در کنار دنیای آبی(Underwater World Langkawi) قرار گرفته شده است ، کمتر کسانی پیدا می شوند که از خوردن کاکائو لذت نبرند ، شما در این مرکز خرید می توانید از انواع شکلات ها با برند های محبوب دیدن و خرید کنید که این محصولات با قیمتی باور نکردنی و بسیار ارزان فروخته می شوند پس فرصت را از دست ندهید.

Coco-Valley

مجتمع جتی پوینت ( Jetty Point Complex)

این مرکز خرید که شامل دو طبقه می باشد در ورودی اسکله موآه قرار دارد . این مکان آخرین شانس شما برای خرید قبل از سوار شدن به کشتی و ترک محل می باشد ، موقعیت مکانی این مرکز خرید لنکاوی باعث شده تا به مکانی بین راهی برای توریستان تبدبل شود و برطرف کننده نیاز فوری مسافران باشد.

cover_06

منطقه خرید بهشت (Zon Shopping Paradise)

این بازار با اجناس ارزان قیمت در انتهای جنوبی پانتائی سینانگ واقع شده است ، شما در این مرکز نیز می توانید اجناسی مانند سیگار ، لوازم آرایشی، سوغاتی، نوشیدنی ها؛ جواهرات و بسیاری وسایل دیگر را یافت کنید.

the-zon-shopping-paradise-langkawi1

روستای آتما آلم باتیک (Atma Alam Batik Village)

این روستا مکانی برای طراحی و چاپ روی پارچه و جایی برای به نمایش گذاشتن هنرهای دستی می باشد ، چاپ و طراحی بر روی پارچه های نفیس انجام می شود و آثار فرهنگی فراوانی را به عرصه تماشا می گمارد . شما در این روستا می توانید سوغاتی های متنوع و همچنین طراحی هایی بر روی پوشاک ، کیف ها، پارچه ها را تماشا و خرید کنید ، شما با این صنایع دستی می توانید یادگاری های خوبی را جمع آوری کنید.

Atma-Alam-Batik

فروشگاه معاف از گمرک تووسون هوات (Teow Soon Huat Duty- Free Shopping)

این مرکز خرید در حوالی منطقه پائانگ متسیرات (Padang Matsirat) واقع شده است. شما در این مکان از ۶۰ مغازه ، ۱۲ رستوران،و یک سوپر مارکت برخوردار هستید و می توانید شاهد بزرگ ترین فروشگاه این جزیره باشید ،این فروشگاه با اقلام  ارزان قیمت و معاف از مالیات با تخفیف های ۷۰ درصدی خود به مکانی پر طرفدار و جذاب تبدیل شده است.

teow-soon-huat-duty-free

گروه تجارت حاج اسماعیل اس دی ان . بی اچ دی (Perniagaan Haji Ismail Group Sdn.Bhd)

شما دراین مکان علاوه بر اقلام گفته شده می توانید از مجموعه بزرگی از قنادی های معروف نیز برخوردار باشید و توریستان می توانند از خرید شکلات هایی از مارک های متنوع مانند کادبوری ،ریتراسپورتس، توبلرنه لذت ببرند.

Perniagaan-Haji-Ismail-Group-Sdn.-Bhd.1

بازار سنانگ (Cenang Mall)

این بازار نسبت به فروشگاه های دیگر که از معاف مالیاتی برخوردار است و از تراکم جمعیت کمتری شامل شده است و مناسب جهت توریستانی است که از شلوغی بازار ها خسته شده اند و به مکانی دور از سر و صدا نیاز دارند تا به خرید خود ادامه بدهند.

langkawi-cenang-mall-640x380

اکنون شما به مراکز خرید جزیره لنکاوی آشنایی پیدا کرده اید، انتخاب با شماست که از کدام بازار خرید کنید.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: