دلفین بی

شرح

دلفین بِی هتل آتلانتیس یکی از پیشرفته ترین زیستگاه های دلفین در دنیاست. اگر به دنبال تجربه هیجان فوق العاده و جذابی هستید به این مکان بروید و از شنا کردن با دلفین ها با هر سنی لذت ببرید. حتی اگر شنا کردن بلد نیستید اصلاً نگران نباشید چرا که دلفین بِی تدابیر لازم را برای چنین افرادی نیز در نظر گرفته است. همچنین برای تجربه هیجان بیشتر حتماً موج سواری و غواصی را امتحان کنید. با انتخاب دلفین بِی خاطره ای به یادماندنی و فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید. همچنین لازم به ذکر است قبل از ورود به آب 15 دقیقه برای ورود و تعویض لباس فرصت دارید و 30 دقیقه از آب و سرگرمی های آن می توانید استفاده کنید و آب معدنی، نوشیدنی و جلیقه نجات در تمام برنامه ها ارائه می شود. برنامه های سرگرم کننده و مهیجی که در دلفین بِی در نظر گرفته شده به صورت زیر می باشند.

امکانات

پارک دلفین دبی ۵۰۰۰ متر مربع امکانات دریایی مدرن به همراه حدود ۱۲۵۰ نفر گنجایش دارد. دلفین‌ ها زیستگاه خصوصی خود را با ۶۰۰ متر مکعب آب دریا که به استخر اصلی متصل می‌شود را دارند. یک استخر پزشکی جداگانه و یک استخر مهر و موم شده برای وضعیت خوب این پستانداران دریایی ساخته‌ شده است.

فعالیت‌ها

فعالیت‌ های متنوعی مانند کمپ تابستانی کودکان و غافلگیری‌ های تابستان دبی هرسال در تعطیلات تابستان در پارک دلفین دبی برگزار می‌شود.
پارک دلفین دبی به همراه سازمان شهرداری دبی در روز آگاهی ازاوتیسم از مراکز مختلف نگه‌داری از بیماران اوتیسم و مراکز تربیت کودکان با نیاز های خاص در روز ۲۸ آوریل ۲۰۰۸ مراسمی را تربیت داد.
این پارک به یک‌ میلیون بازدیدکننده خود در مارس ۲۰۱۲ خوشآمد گفته و فعالیت‌ های تبلیغاتی بسیاری در این دوره صورت گرفته است.

برخورد با دلفین ها (دلفین اینکُنتِر)
در این قسمت شما می توانید تجربه ای بسیار شیرین و دلنشینی را امتحان کنید و با بازی کردن با دلفین ها در آب کم عمق خاطره ای فراموش نشدنی و بی نظیری را برای خود رقم بزنید. در یک روز به یاد ماندنی با دلفین ها برقصید و با بوسیدن آنها غرق در احساس سرزندگی شوید و از تماشای حرکات پرانرژی آنها لذت ببرید. لطفاً توجه داشته باشید که تمام افراد حتی کودکان و کسانی که شنا بلد نیستند می توانند از این برنامه استفاده کنند. در ضمن هر 10 نفر با یک دلفین بازی می کنند. لازم به ذکر است تمام برنامه ها به زبان انگلیسی انجام می شود و کودکان زیر 12 سال نیز باید کل هزینه را پرداخت نمایند.
 
ماجراجویی با دلفین ها
این برنامه بسیار جذاب برای کودکان بالای 8 سال و افرادی که شنا کردن را به خوبی بلدند در نظر گرفته شده است. این ماجراجویی بسیار هیجان انگیز در آب با عمق 3 متر انجام می شود. در یک روز به یادماندنی با دلفین ها برقصید و با خوابیدن بر پشت دلفین و گرفتن دو باله آنها تا مرکز تالاب با سرعت بالا شنا کرده و غرق در هیجان و احساس نشاط شوید. لطفاً توجه داشته باشید که هر دلفین در اختیار 6 نفر قرار می گیرد و تمام کودکان زیر 12 سال می بایست کل هزینه را پرداخت نمایند.
 
رویال سوئیم (شنای سلطنتی)
با انتخاب رویال سوئیم در یک روز به یاد ماندنی با دلفین ها شنا کنید. شنا در این قسمت با گرفتن پشت دو دلفین و قرار گرفتن فرد در وسط دلفین ها و شنا کردن آنها با سرعت بسیار بالا در امتداد تالاب انجام می شود و دارای هیجان فوق العاده و وصف ناپذیری است. لازم به ذکر است که برنامه رویال سوئیم هم در عمق کم و هم در عمق زیاد صورت می گیرد و افراد می بایست شناکردن بلد باشند و بتوانند جریان آب را کنترل کنند. این برنامه برای افراد بالای 12 سال در نظر گرفته شده است.
 
دلفین اِسکوبا دایو (غواصی با دلفین ها)
در این قسمت از غواصی کردن در زیر آب با دلفین ها و بازی کردن با آنها لذت ببرید و در یک روز به یاد ماندنی با دلفین ها برقصید و با بوسیدن و نوازش کردن آنها عرق در احساس نشاط و سرزندگی شوید. لازم به ذکر است که برنامه غواصی برای افراد بالای 12 سال در نظر گرفته شده است. در ضمن تمام وسایل غواصی در این مکان فراهم شده و میهمانان نمی توانند از وسایل غواصی شخصی خود استفاده کنند زیرا سلامت دلفین ها به خطر می افتد.
 
دلفین فوتو فان (عکس و بازی با دلفین ها)
استفاده از این برنامه برای تمام افراد مجاز می باشد و مدت زمان آن 15 دقیقه است. در این قسمت از بازی کردن و عکس گرفتن با یکی از دلفین ها در لبه تالاب لذت ببرید و با بوسیدن و نوازش کردن دلفین غرق در احساس شوید. لطفاً توجه داشته باشید ورود به آب ممنوع است و تمام کودکان زیر 12 سال نیز می بایست هزینه کل را پرداخت نمایند.
 
آبزِروِر پَس (مجوز تماشا)
این برنامه برای خانواده ها و افرادی که علاقه زیادی به زندگی پستاندارن دارند بسیار جذاب است و میهمانان می توانند به مدت 15 دقیقه از نزدیک با زندگی دلفین ها و پستانداران دریایی آشنا شوند.
 
نکته: در صورت رزرو بلیط دلفین بِی می توانید به صورت رایگان در همان روز از ساحل و پارک آبی آکوآوِنچِر و تخفیف 25 درصدی دِ لاست چَمبِرز آکواریوم استفاده نمایید.
 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: