خیابان الحمرا

شرح

خیابان حمرا در شهر بیروت

خیابان حمرا از جمله معروفترین خیابان شهر بیروت و زیباترین مکان های گردشگری در کشور لبنان بوده و لذت داشتن یک سفر رویایی را برای  شما به ارمغان می آورد. غذاهای لذیذ، سنتی و مدرن، خرید و سوغاتی های رنگارنگ، بازدید از مراکز خرید، لذت بردن از آب و هوای ویژه و بازدید از انواع نمایشگاه ها و گالری های هنری از جمله تفریحات و لذت های بی نظیر در سفر به بیروت می باشد.

این خیابان قدمت زیادی دارد و در گذشته های دور، مرکزی برای فعالیت و هنرنمایی هنرمندان، تاریخ نگاران و نویسندگان بزرگ این سرزمین بوده است. افراد بومی در این کشور از این خیابان به عنوان شانزلیزه بیروت یاد کرده و آن را مرکز زیبایی و هنر در این شهر می دانند.

خیابان حمرا دارای نمایشگاه ها، گالری های هنری، پاساژها و مراکز تجاری ویژه ای است و به دلیل داشتن رستوران های بسیار مدرن، زبانزد عام و خاص می باشد. دانشگاه های کازیان و دانشگاه آمریکایی بیروت از جمله دانشگاه های معروف و معتبر شهر بیروت هستند که در خیابان معروف حمرا واقع شده اند

جاذبه های خیابان حمرا – معروفترین خیابان شهر بیروت

هتل های موجود در خیابان منحصر به فرد حمرا یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین جاذبه های این خیابان است و همواره گردشگران تور بیروت را به خود می خوانند. باید توجه داشت خیابان حمرا از جمله مکان های اصلی کافه های زنجیره ای بسیار معتبر و معروف دنیا بوده و بازدید از این کافی شاپ های معتبر بسیار لذت بخش و خاطره ساز خواهد بود. اقامت در هتل های بیروت و لذت بردن از امکانات ویژه و منحصر به فرد آن نیز از دیگر جذابیت های گردشگری در لبنان و پایتخت آن یعنی شهر بیروت است.

خوراکی های خیابان حمرا – معروفترین خیابان شهر بیروت

نوشیدنی ها و خوراکی های خیابان زیبای حمرا از اصلی ترین لذت های این سفر بوده و نوشیدن قهوه های خوشمزه و گوارا در این مکان، از جمله تجربه های تکرار نشدنی و منحصر به فرد در سفر به خیابان حمرا می باشد. غذاهای تند و تیز عربی و لبنانی از جمله فلافل از بهترین لذت های گردشگری در بیروت است. خوردن و امتحان کردن انواع غذاهای عربی بسیار خوشمزه از خاطرات سفر به بیروت بوده که از تنوع بسیار زیادی در خیابان حمرا برخوردار می باشند.

مزه کردن شاورما و سایر غذاهای سنتی و بسیار خوشمزه عربی با ادویه جات خوشمزه و بسیار منحصر به فرد آن می تواند برای شما یک لذت بسیار منحصر به فرد محسوب شده و سفر به بیروت را به خاطرات فراموش نشدنی شما مبدل نماید.

خریدهای خیابان حمرا – معروفترین خیابان شهر بیروت

بی شک خرید و داشتن سوغاتی های مخصوص سفر از جمله شگفتی های اصلی سفر به بیروت بوده و خیابان زیبای حمرا از اصلی ترین خیابان ها و مراکز خرید مهم در این سفر به شمار می آید. این خیابان حاوی مراکز تجاری و خرید معتبر و متنوع بسیار زیادی است که گردشگران بسیار زیادی را به خود فرا می خواند. مراکز خرید این خیابان بسیار مجلل و باشکوه هستند و می تواند احتیاجات گردشگران و متقاضیان در زمینه خریدهای مختلف را برطرف نموده و پاسخگوی نیاز آنها باشند. ما به شما توصیه می کنیم به خیابان حمرا رفته و در آنجا از بهترین سوغاتی ها و مراکز خرید لذت فراوان و بی پایان ببرید.

 کافی شاپ های بیروت

قهوه نوشی

یکی از بزرگترین و اصلی ترین لذت های سفر به بیروت در خیابان مشهور حمرا می باشد. معروفترین خیابان شهر بیروت با طول یک کیلومتر، کاملا سنگفرش شده و دارای تعداد بسیار زیادی از کافی شاپ ها و انواع مختلف قهوه های دنیا می باشند.

کافی شاپ های خیابان طویل حمرا از مکان های مهم و لذت بخش برای عشاق و جوانان این منطقه بوده و نوشیدن قهوه های خوشمزه و گوارای این کافی شاپ ها از جمله قهوه های ترک و اسپرسو از لذت های تکرار نشدنی در این خیابان حمرا به شمار می آیند.

معروفترین کافه خیابان حمرا

این کافی

یکی از مهمترین و معروف ترین کافه های معروفترین خیابان شهر بیروت حمرا است و حرفه ای ترین افراد علاقه مند و اهل قهوه را به خود می خواند. این کافه تقریبا 80 سال قدمت دارد و قهوه در آن با شیوه هایی خاص و متفاوت دم شده و برای متقاضیان سرو می گردند. قهوه های این کافی رنگ و بویی متمایز داشته و همواره عطر آن، فضای خیابان زیبای حمرا را در بر می گیرد. توصیه می کنیم در سفرهای گردشگری به شهر لبنان و خیابان زیبای حمرا حتما از کافی شاپ یونس دیدن نموده و از نوشیدن قهوه های آن لذت ببرید.

قدم زدن در این خیابان زیبا و به نظاره نشستن زیبایی ها و جاذبه های این خیابان از لذت ها و مقاصد اصلی گردشگران خارجی در سفر به بیروت بوده و لذتی بی پایان برای آنها تلقی می گردد. گرفتن عکس ها و فیلم های یادگاری در این خیابان از بهترین و مهمترین لذت های گردشگری در سفر به بیروت است.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: