خریدی ارزان در محله باکرکوی استانبول

شرح

خیابان‌ها در استانبول موزه‌ای جذاب و حیرت برانگیز در نگاه بازدید کنندگان محسوب می‌گردند. موزه‌هایی که توانایی انتقال فرهنگ و آداب مردمان این شهر را دارا می‌باشند. خیابان باکرکوی استانبول مقصد گردشگری بدون محدودیت در تمامی زمان‌های سال محسوب می‌گردد. مقصدی که بر اساس آمارهای گردشگری، از جذابیت بالایی نیز برخوردار می‌باشد.
هم جواری استانبول با دریا، این شهر را به شهری متفاوت در لیست شهرهای توریست پذیر تبدیل نموده است. جذابیت‌هایی که می‌توان در کنار دریا شاهد آن بود، در هیچ یک از نقاط دیگر جهان قابل رؤیت نبوده و نیست.

شاید بتوان گفت که استانبول هم چون اروپایی زیبا و کوچک می‌باشد که نیازهای بصری گردشگران و مسافران را با امکانات خود به خوبی برطرف می‌کند.

محله باکرکوی استانبول چرا همیشه شلوغ است؟

محله فوق العاده شلوغ باکرکوی استانبول یکی از همان محله هاست که با وجود تاریخچه غنی که دارد امروزه فوق العاده بهش رسیدگی شده و به صورت امروزی در آمده، مردم ساکن در این محله اکثراً از قشر اعیان نشین ها هستند.

محله باکرکوی به دلیل وجود سینما، بارها، کافه ها و مراکز خرید یکی از محله های مهم تجاری استانبول به حساب میاد.

جاذبه‌های گردشگری خیابان باکرکوی استانبول

اصلی‌ترین محور جذابیت‌ها در استانبول و بالأخص سفر به ترکیه، وجود ساختمان‌ها و مکان‌های زیبا و تاریخی است. در کنار این موضوع، قرار گرفتن هتل‌های پنج ستاره در کنار دریای زیبا، بر تمامی اهمیت‌های بازدید استانبول افزوده است. رستوران‌های فوق‌العاده و شیک از دیگر فاکتورهای جذاب در خیابان باکرکوی استانبول محسوب می‌گردد. فاکتوری که گاها گردشگران را با ستاره‌های سینمای ترکیه نیز آشنا نموده است. چرا که زیبایی و منحصر به فرد بودن رستوران‌های یاد شده، موجب گردیده است تا بسیاری از بازیگران و ستارگان سینمای ترک، این رستوران‌ها را برای سرو غذایی لذیذ انتخاب نمایند.

وجود بازارها به صورت روزانه و هفتگی از دیگر پارامترهای جذاب خیابان باکرکوی استانبول خواهد بود. بازاری که از آن به نام شنبه بازار یاد می‌شود و در آن می‌توان اصلی‌ترین و مهم‌ترین ملزومات مورد نیاز را به سادگی و با قیمت‌هایی مناسب خریداری نمود. شنبه بازار بزرگ این خیابان باعث گردیده است تا علاوه بر گشت و گذاری ساده و جذاب، امکان خرید بهترین لوازم و اقلام مورد نیاز برای افراد نیز فراهم گردد.

  • شنبه بازارهای بزرگ و دیدنی
  • مراکز خرید مهم و زیبا
  • رستوران‌های شیک و مجلل
  • کافی شاپ های امروزی
  • ساختمان‌هایی با معماری متفاوت

مراکز خرید خیابان باکرکوی استانبول

پاساژهای کوچک و بزرگ در خیابان باکرکوی استانبول، به عنوان مقصد اصلی گردشگران شناخته می‌شود. پاساژهایی که تنوع قیمت در آن به سادگی قابل مشاهده بوده و این در حالی است که بیش‌ترین سطح تنوع نیز در کنار قیمت‌های مناسب، فاکتور اصلی خرید را برای خریداران فراهم خواهد نمود. از مهم‌ترین و مشهورترین مراکز خریدی که می‌توان به آن اشاره کرد، مرکز خرید کاپاسیتی با ظرفیت‌های ویژه خرید و مرکز خرید کاروسل می‌باشد.

از آن جایی که سفر به ترکیه به خودی خود دارای وجهه‌های توریستی متنوع و جذاب خواهد بود.
خیابان باکرکوی استانبول منزلگاه زیبایی‌ها و جذابیت‌هایی است که دیدن آن برای تماشاگران خالی از لطف نخواهد بود. به این واسطه می‌توان این خیابان را در زمره اولین مقاصد اصلی در تور استانبول محسوب نمود.

بازدید از خیابان باکرکوی استانبول

تنها خواندن جزئیاتی کامل و شفاف از استانبول اغنا کننده ذهن خواننده نخواهد بود. چرا که خواندن هرگز هم گام با دیدن نمی‌تواند تمامی زیبایی‌های بصری را به بیننده منتقل نماید.

بازدید از خیابان باکرکوی استانبول فرصت مناسبی است تا با استفاده از پتانسیل‌های گردشگری ناب و ویژه، امکان تجربه سفر به اروپایی کوچک را بتوان به صورت کامل در خاطرات سفر ثبت نمود.

منزل‌های اجاره‌ای ساحلی در خیابان باکرکوی استانبول یکی دیگر از اولویت‌هایی است که نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت.

چطور به محله باکرکوی استانبول بریم؟

برای رفتن به این محله ی زیبا شما می توانید از کشتی، مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید که البته مسیر مترو بصرفه است ولی کمی طولانی تر خواهد بود دقیقا

مسیر شما از میدان تکسیم تا محله باکرکوی ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید و مسیر اینگونه خواهد بود که شما در میدان تکسیم سوار بر خط ینی کاپی میشید و در

اخرین ایستگاه پیاده میشید و مجدداً سوار بر خط M1 به سمت فرودگاه روانه میشید و در ایستگاه باکرکوی از مترو پیاده میشیم قبل از

حالا کمی پیاده روی درخیابان های استانبول انتظار شما را میکشد بعد از ۱۰ دقیقه پیاده روی به بازار باکرکوی میرسید( از خریدتون لذت ببرید).

حالا بسته به سلیقه ی خودتون و همسفرانتون می توانید سوار کشتی های مسافربری تندرو بشید و از مناظر زیبای استانبول لذت ببرید.

بیشترین استفاده را از لحظات تور لحظه آخری استانبول خود داشته باشید این مسیر براتون با کشتی ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید.

محله باکرکوی استانبول کجاست؟

از آنجایی که این محله مابین بزرگراه E-5 و ساحل دریای مرمره قرار دارد که منظره ی زیبایی پیش روی شما قرار خواهد داشت.

در هر زمان از خریدتون که کمی خسته شدید می تونید در کنار این ساحل زیبا کمی استراحت کنید و دوباره به خریدتون ادامه بدید.

این محله به غیر از بازار و خرید جاذبه های دیگه ایی هم دارد که شما را به سمت خودش جذب کند که از جمله معروف ترین آن می توان کمپ مارتیوس (اردوگاه)،

دادگاه تریبونالز، Jucundiaena (کاخ خوشی و لذت) و کلیسای سنت جان باپتیست را نام برد که البته همگی از مهمترین ساختمان های منطقه باکرکوی در زمان بیزانی هستند.

یکی دیگه از محبوب ترین های این محله میدان اسب سوار است که خودش به تنهایی برای رفتن به محله باکرکوی کافی خواهد بود .

از هتل های منطقه باکرکوی استانبول میتوان به هتل تایتانیک پورت استانبول و شرایتون اشاره کرد. منطقه باکرکوی استانبول منطقه ای است که نرخ اجناس بسیار مناسب است چون این منطقه خرید ترک ها میباشد.

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: