تور هلیکوپتر دبی

شرح

یکی از تفریح های شگفت انگیز دبی، تور هلیکوپتر است. این سرگرمی خاص و هیجان انگیز برای کسانی که به ارتفاع و پرواز علاقه دارند بهترین برنامه میباشد. همه کارکنان هتل رفاری مناسب و دوستانه و در طول مسیر سعی میکنند به شما آرامش دهند تا از پرواز به آسمان دبی لذت ببرید.

امکانات گردشگری و تفریحی شهر دبی

این شهر زیبا  اماکن تفریحی و دیدنی بسیاری دارد که هر کدام جذابیت منحصربفرد خود را دارا هستند به همین دلیل است که صنعت نسبتا نوپای گردشگری بهترین و موثرترین منبع درآمدزایی در این شهر به شمار می رود و هر ساله افراد علاقه مند و مسافر زیادی از ایران و سایر نقاط دیگر برای بازدید از مکان های دیدنی زیبا و باشکوه به این شهر رویایی سفر می کنند.

یکی از جاذبه های تفریحی دبی ، تور هلیکوپتر سواری آن میباشد که شما با انتخاب این برنامه شهر زیبا و جادویی دبی را از ارتفاعات نظاره گر باشید، پروازی هیجان انگیز با هلیکوپتر که به مدت 15 تا 25 دقیقه در ارتفاعات شهر انجام می شود. هلیکوپتری با 5 جایگاه همراه با پنجره های پهناور در اطرافش که بر ارتفاعات شهر و آسمان خراش ها و پالم جمیرای معروف پرواز می کند. از تماشای هتل لوکس برج العرب و برج خلیفه یکی از مرتفع ترین ساختمان ها دنیا بر فراز آسمان های شهر جادویی دبی لذت ببرید.

برنامه هلیکوپتر سواری دبی

در این برنامه ابتدا از درب هتل شما حرکت می کنید و 45 دقیقه قبل از زمان انجام پرواز انتخابی به آتلانتیس در پالم جمیرا می رسید.

بعد از انجام چِک این در سالنی بزرگ به جلسه جامع ایمنی پرواز خواهید پیوست تا با گزینه های امنیتی آشنا شوید. همچنین قفسه های شخصی برای نگهداری از وسایل مراجعه کنندگان نیز موجودند.

همراه داشتن دوربین عکاسی در طی سفر مجاز است. 

می توان از این برنامه به عنوان تجربه ای بسیار خاطره انگیز و به یادماندنی نام برد، خاطره ای ناب که علاوه بر هیجان آرامشی وافر را برایتان به ارمغان می آورد. با پرواز بر فراز آسمان دبی جاذبه های مشهور و شگفت انگیز این شهر نظیر آسمان خراش های خارق العاده، برج خلیفه معروف و برج العرب زیبا را از منظری متفاوت نظاره گر باشید.

همچنین فرصت تماشای یکی از بلندپروازانه ترین پروژه های دبی با 300 جزیره مصنوعی ساخت بشر برایتان فراهم می شود. بعد از 15 دقیقه پرواز در آسمان دبی هلیکوپتر برای فرود به نقطه شروع پروازش یعنی آتلانتیس باز می گردد. اگر 15 دقیقه برایتان کافی نبود می توانید زمان پروازتان را تا 25 دقیقه افزایش دهید تا بیشتر در آسمان باشید و تمام جاذبه های شهر را با دلی سیر ببینید.

قیمت  تور هلیکوپتر دبی

قیمت تور هلیکوپتر دبی برای هر نفر 210 دلار می باشد که این قیمت تا پایان سال 2012 معتبر می باشد.

برای شرکت در تور هلیکوپتر دبی چه کنیم

برای سواری با هلیکوپتر در تور لازم است حتما از قبل ثبت نام نمایید .
همچنین به دلایل امنیتی باید کپی گذرنامه خود را به همراه داشته باشید .
قیمت تور هلی کوپتر دبی برای یک نفر ممکن است در طی زمانی تغییر نماید.
بهتر است ۴۵ دقیقه پیش از پرواز در محل حضور داشته باشید .

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: