تله کابین ازمیر

شرح

 
این منطقه یکی از مهمترین مناطق تفریحی و سرگرمی ازمیر می باشد که بسته به نیاز بازدید کنندگان خود، نوشیدن چای، قهوه و یا باربیکیو را ارائه می‌دهد. مطمئن شوید تا زمانی که از این محل بازدید نکرده اید، ازمیر را ترک نکنید.
همیشه تماشای شهر یا طبیعت از یک مکان مرتفع جالب است! به خصوص زمانی که هوای تازه با طبیعت و تاریخ ترکیب شود، بیشتر شما را به خود جلب می‌کند. در کجا می‌توانید چنین مناظر دلنشینی، همانند تپه پیر لوتی در استانبول پیدا کنید. تله کابین ازمیر (ازمیر تلفریک) لذت ارتفاعات را برای شما به ارمغان می آورد. حتی در زمان گردشگری زمستانی در تله کابین، می توانید از تماشای چهار فصل در تله کابین ازمیر لذت ببرید.
تله کابین روبروی دانشگاه اقتصاد ازمیر در منطقه بالچوا قرار دارد و برای بازدید از آن باید بلیط تهیه کنید. در حالی که دفتر بلیط فروشی از ساعت 9 صبح تا 9 شب باز است، تله کابین تا 10 شب به سرویس دهی خود ادامه می دهد.
این تله کابین هم وسیله ای است برای جابجایی مردم ازمیر و هم یک منطقه تفریحی و تفرجگاهی است. تله کابین با شروع فعالیت خود در سال 1974، سال‌هاست که از ساکنان ازمیر و گردشگران استقبال می‌کند. تله کابین 8 نفره و با بیست واگن یک سفر سه دقیقه ای را انجام می دهد که به طور میانگین با ظرفیت 1200 مسافر در ساعت در خدمت مردم باشد. 
 
 
هزینه: قیمت بلیط برای بزرگسالان 13 لیر ترکیه و برای کودکان تا 5 سال رایگان می باشد.
 
دسترسی: تله کابین در منطقه بالچوا ازمیر است. برای بازدید از آن می توانید از اتوبوس‌های شهری استفاده کنید. با هر وسیله ای که به دانشگاه اقتصاد ازمیر بروید، از آنجا می توانید پیاده به سمت ورودی تله کابین حرکت کنید. برای یک تور لذت بخش و به یاد ماندنی ازمیر، تلفریک گزینه ای ایده آل خواهد بود.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: