تله کابین آنتالیا

شرح

تله کابین آنتالیا

 

شاید برای اکثر گردشگران تماشای دریا ، سواحل زیبا و شگفت انگیز و کوهستان های سرسبز آنتالیا از ارتفاعات بلند بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد دست یابی به این موارد تنها از طریق تله کابین ممکن است ، امروزه ماشینهای کابلی و تله کابین ها از جمله وسایلی هستند که هر گردشگری را برای سپری کردن لحظات شاد و مفرح به خود جذب می کند . 


تله کابین آنتالیا یکی از جاذبه های گردشگری کشور ترکیه به حساب می آید ، این تله کابین امکان مشاهده دریایی مدیترانه ، سواحل جذاب و دیدنی منطقه کمر آنتالیا و قله های کوه تاهتالی منطقه کمر آنتالیا که از برف و ابر پوشیده شده اند را برای گردشگران فراهم می کند . 

 

تله کابین آنتالیا به عنوان دومین تله کابین اروپا شناخته شده است

 

آشنایی با تله کابین آنتالیا

یکی از بلندترین و طولانی ترین تله کابین های جهان تله کابین فریک الیمپوس آنتالیا نام دارد این تله کابین توانسته عنوان دومین تله کابین اروپا را به خود اختصاص دهد ، تله کابین فریک الیمپوس در حد وسط  تکیروا در منطقه کمر و منطقه تاهتالی در شهر آنتالیا و پارک ملی بیداقلاری در کشور سرسبز و زیبای ترکیه واقع شده است . 


این تله کابین دارای 4 هزار متر طول است که می تواند بر روی کوه های تاهتالی تا ارتفاع 2365 متری از سطح دریا بالا برود و امکان بازدید از منطقه زیبا چامی یو وا کمر ، خط ساحلی آنتالیا ، دره پلدار ، دریایی فیروزه رنگ مدیترانه ، صخره های سنگی ، جنگل های پوشیده از کاج ، جزایر زیبا و شگفت انگیز و طبیعت بکر را برای شما گردشگران تور آنتالیا فراهم کند . 


تله کابین فریک الیمپوس آنتالیا یکی از امن ترین تله کابین های جهان است ، به بیان دیگر در ساخت این تله کابین از کامل ترین استاندارد های جهانی و نکات ایمنی استفاده شده است به همیت دلیل است که این تله کابین می تواند بدون بروز هیچ مشکلی 81 نفر را حمل کند .  

 

آشنایی با تله کابین آنتالیا

 

تور تله کابین آنتالیا

یکی از جذاب ترین تورهای کشور ترکیه تور تله کابین آنتالیا است ، تور نیم روزی تله کابین آنتالیا معمولا دارای برنامه زمانی ثابتی است این تور از زمان شروع حرکت از هتل تا بازگشت به آن حدود 3 ساعت زمان را به خود اختصاص می دهد و همچنین توریست ها و گردشگران می توانند از ساعت 10 صبح به صورت گروهی به سمت تله کابین حرکت کنند لازم به ذکر است که اولین ایستگاه تله کابین با ظرفیت 81 نفر در راس ساعت 10 صبح به سمت قله های تاهتالی حرکت می کند و بعد از رسیدن به قله تاهتالی مدت زمانی تقریب بر یک ساعت به گردشگران برای مشاهده مناظر دریا و سواحل زیبا و آرام انتالیا ، جنگل ها ، کوه های پوشیده از برف در فصل زمستان و پوشیده از ابر در فصل بهار و شهرهای اطراف و عکس برداری از آن ها را می دهد  . 


بعد از پایین آمدن از قله تاهتالی گردشگران می توانند برای صرف ناهار و نوشیدنی به سمت رستوران های که بر روی رود خانه ای بسیار زیبا در منطقه سرسبز و بکر اولو پینار ساخته شده است بروند و از مهمان نوازی و خون گرمی مردم بومی و محلی آنجا نهایت لذت را ببرند و اوقات خوشی را سپری کنند و همچنین لازم به ذکر است که تور تله کابین آنتالیا از سرویس رفت و برگشت ، بیمه تور و بلیط تور برخوردار است . 


همچنین لازم است گردشگران تور تله کابین آنتالیا از لوازم ضروری و مورد نیاز این سفر نیم روزه برخوردار باشند تا در صورت لزوم بتوانند از آن استفاده کنند ، لوازم مورد نیاز برای تور تله کابین آنتالیا عبارت است از  : لباس گرم در فصل بهار ، لباس بادگیر در صورت وجود باد ، دوربین فیلم برداری و عکاسی ، مقداری پول برای نوشیدنی ها . 

 

تور تله کابین آنتالیا

 

قیمت بلیط تله کابین آنتالیا

همان طور که در متن بالا گفته شد تور تله کابین آنتالیا دارای سرویس رفت و برگشت ، بیمه تور و بلیط تور است این موارد تماما به عنوان هزینه های تور تله کابین آنتالیا شناخته می شود . 


هزینه تور تله کابین آنتالیا برای سنین مختلف متفاوت است به طوری که این هزینه برای بزرگسالان 55 دلار یعنی400 حدودا هزار تومان است و برای کودکان 6 تا 12 35 دلار یعنی 224 هزار تومان است و برای کودکان زیر 6 سال رایگان می باشد . 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: