تعطیلاتی رویایی در 5 ساحل گوا!

شرح

سواحل گوا بهترین گزینه برای علاقمندان به تعطیلاتی ساحلی  در تور گوا و لذت بردن از مناظر خیره کننده می باشد. از سواحل صخره ای و شنی گرفته تا سواحل شلوغ یا دنج ، همه را میتوان در ایالت دوست داشتنی گوا پیدا کرد.  با ما باشید تا تعطیلاتی رویایی در 5 ساحل گوا! را برای شما رقم بزنیم!

 

ساحل واگاتور، آنجونا

ساحل واگاتور واقع در گوای شمالی، یک منظره چشمگیر از صخره های قرمز با بک گراند تپه های شنی دارد. سراسر ساحل را درختان نخل پوشانده است. این ساحل معمولا با مسافران هندی و اروپایی شلوغ می شود. کافه، غذاخوری، و اقامتگاه های زیادی در اینجا برای مسافران در نظر گرفته شده است.

ساحل واگاتور هند

 

ساحل کالانگوت و باگا

ساحل کالانگوت و گوا دو ساحل مجاور و بزرگترین سواحل گوا می باشند. صدها صندلی در این ساحل قرار دارد که میتوانید بعد از شنا و غواصی روی آن استراحت کنید. غرفه های غذاخوری زیادی هم در این سواحل میتوان یافت.

ساحل کالانگوت هند

 

ساحل آگوادا، کاندولیم

ساحل آگوادا یک ساحل خوب در گوای شمالی می باشد. این یکی از بهترین سواحل گوا برای علاقمندان به ورزشهای آبی به شمار می رود. اینجا بهترین گزینه برای گذراندن یک روز فوق العاده با تفریحات آبی گوا است. ساحل آگوادا دارای تیم غریق نجات می باشد و مکانی امن برای شنا کردن است. قلعه آگوادا در انتهای ساحل فرصت خوبی برای عکاسی می باشد.

ساحل آگوادا هند

 

ساحل وارکا

ساحل وارکا واقع در گوای جنوبی، جایی آرام و دنج برای تعطیلاتی رویایی و رمانتیک می باشد. اینجا به اندازه سایر سواحل گوا تجاری نیست و هنوز بکر و دست نخورده باقی مانده است. جاذبه اصلی این ساحل تور تماشای دلفین هاست. هتلهای زیادی در نزدیکی این ساحل هستند که دسترسی به آن را میسر می سازند. بهترین زمان برای بازدید از ساحل وارکا در گوا از ماه نوامبر تا مارس است.

ساحل وارکا هند

 

ساحل پالولم

ساحل پالولم یک ساحل بکر می باشد که ساکنان آن ماهیگیران و توریست ها هستند. این ساحل به قدری کوچک است که از هر طرف ، میتوان انتهای دیگرش را دید. هر دو طرف ساحل صخره ای ست و عمق دریا به تدریج افزایش می یابد و همین نکته باعث می شود مکانی امن برای شنا به شمار رود. این ساحل یک مکان دنج و آرام برای تعطیلاتی رویایی با همسرتان می باشد. پس فرصت را از دست ندهید!

عکسهای سواحل گوا

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: