بهترین محله های ازمیر برای زندگی

شرح

شهر ازمیر و شرایط فوق العاده آن برای زندگی

شهر ازمیر یکی از بهترین شهرهای کشور ترکیه است که شرایط بسیار مناسبی برای زندگی دارد، در صورتی که شما نیز جزو افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید، بهترین شهری که می توانید برای زندگی انتخاب کنید این شهر است.

شهر ازمیر به دلیل داشتن امکانات فوق العاده در کنار آرامش این شهر می تواند باعث شود که شما در سال های ابتدایی اقامت در یک کشور خارجی شرایط خوبی را داشته باشید. این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که شما می توانید در تعطیلات خود از این جاذبه ها دیدن کنید و تجربه های فوق العاده ای را از حضور در این شهر بدست بیاورید. به صورت کلی شهر ازمیر شهری فوق العاده برای اقامت شما است چرا که ایران بسیار زیادی نیز در این شهر حضور دارند و شما می توانید ارتباط مناسبی را نیز با آن ها برقرار کنید اما با این حال برخی از محله های این شهر با توجه به ویژگی های فرهنگی ایرانیان می توانند گزینه مناسب تری برای اقامت باشند که ما در این مطلب به معرفی این محله ها خواهیم پرداخت.

به دنبال یک محله لوکس نشین هستید؟

نارلی دره می تواند گزینه خوبی برای شما باشد

اگر شما نیز مانند بسیاری از مهاجرانی که شهر ازمیر ترکیه را برای اقامت انتخاب می کنند شرایط مالی مناسبی دارید و قصد دارید در شهر ازمیر اقامت کنید به شما توصیه می کنیم حتما از محله نارلی دره این منطقه دیدن کنید، محله نارلی دره یکی از بهترین محله های ازمیر است که دارای امکانات فوق العاده ای است و شرایط مناسبی برای زندگی در این محله فراهم شده است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث می شود تا محله نارلی دره جزو بهترین محله های ازمیر باشد آب و هوای فوق العاده در این منطقه می باشد که شرایط زندگی را برای شما راحت تر می کند، آب و هوای بسیار خوب این منطقه باعث شده است که از لحاظ پوشش گیاهی نیز این منطقه جزو بهترین محله های ازمیر باشد. این محله یکی از مناطق آرام شهر ازمیر است و با این که دقیقا در داخل شهر ازمیر واقع شده است ولی آرامش عجیبی که دارد کاملا با شهر ازمیر متفاوت است و باعث می شود تا ساکنان این محله در محیطی آرام زندگی کنند.

آشنایی با محله کارشیا

یکی دیگر از بهترین محله های ازمیر برای زندگی محله کارشیا است که دقیقا در کنار دریا قرار گرفته است و از لحاظ منظره دارای منظره ای بی نظیر است، یکی از مهم ترین ویژگی های این محله این است که بسیاری از افرادی که دراین محله زندگی می کنند ایرانی هستند و شما با اقامت در این محله می توانید ارتباط مناسبی را با آن ها برقرار کنید. اگر شما نیز علاقه مند به قایق سواری و یا پیاده روی در ساحل دریا هستید هر روز غروب می توانید در کنار دریا در این محله قدم بزنید و از آب و هوای بی نظیر آن بهره مند شوید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در هر تابستان با برگزاری مسابقات قایق سواری در این محله افراد بسیار زیادی در آن حضور پیدا می کنند و شوق و نشاط عجیبی را به این محله تزریق می کنند، یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که در خصوص این محله وجود دارد جاذبه های گردشگری متعددی از جمله جاذبه های تاریخی و طبیعی است که در محله کارشیا واقع شده است و همین موضوع نیز باعث می شود تا شما بتوانید در اوقات فراغت خود به راحتی از این جاذبه های گردشگری دیدن کرده و برای مدت زمانی طولانی سرگرم شوید.

محله بورنووا

محله بورنووا یکی از محله های تازه ساخت در شهر ازمیر است که به دلیل این که دارای سهام مسکن است مورد توجه بسیاری از افرادی که قصد اقامت در این شهر را دارند قرار گرفته است. یکی از نکات مهم در خصوص این محله این است که دارای ظرفیت اضافی برای ساخت و ساز است و همین موضوع نیز باعث می شود تا افرادی که قصد مهاجرت به شهر ازمیر را دارند به جای خرید منزل اقدام به ساخت یک منزل برای خود در این محله کنند. با توجه به این موضوع که این محله یکی از مهم ترین محله های حال حاضر ازمیر به شمار می آید امکانات بسیار زیادی نیز در آن قرار گرفته است که می تواند شرایط بسیار خوبی را برای زندگی شما در این منطقه به وجود بیاورد.

محله گوزل باغچه از محله های قدیمی و پرطرفدار

این محله نیز به عنوان یکی از محله هایی به شمار می آید که دارای جمعیت زیادی است و به نوعی می توان آن را از محورهای سرمایه گذاری مسکن در شهر ازمیر به شمار آورد، این منطقه در نزدیکی بزرگراه آیدین چشمه قرار گرفته است و به همین دلیل نیز دارای دسترسی بسیار خوبی است و از آن جایی که در نزدیکی دریا قرار دارد دارای آب و هوای مناسبی است، تمامی این ویژگی های باعث شده است که در سال های اخیر افراد بسیار زیادی این محله را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: