بهترین رستوران های مسقط در عمان

شرح

بهترین رستوران های مسقط

Slider Station

در حالی که ممکن است همبرگر یک غذای معمولی در عمان نباشد، ماهیت ابتکاری که در منوی مینیاتوری این رستوران وجود دارد، همبرگر را به یک غذای پر طرفدار تبدیل کرده است. سوشی نیز یکی از غذاهای لذیذ این رستوران محسوب می شود.

Slider Station
 

Ubhar

این رستوران به گونه سنتی و کاملا عمانی طراحی شده است. رستوران نام خود را از شهری قدیمی گرفته است که به نظر می رسد اکنون در زیر محله های جنوبی شهر دفن شده است.

دکور و غذای این رستوران آمیخته ای از عمان تاریخی و مدرن می باشد. دسر ها و خصوصا حلواهای رستوران به شدت پیشنهاد می گردد. گرچه غذاهای سنتی فراوانی از جمله بریانی گوشت شتر نیز در این رستوران بسیار لذیذ می باشد.

Ubhar

The Beach

The Beach  نزدیکترین رستوران به ساحل ال فرسکو می باشد، شما می توانید در این رستوران لوکس غذاهای با کیفیت را با چشم انداز زیبا به دریا میل کنید.

در این رستوران ترکیب غذاهای دریایی و بین المللی به شما قدرت انتخاب بیشتری خواهد داد: صدف با لیمو و نارگیل، خرچنگ دریایی و ماهی کباب. این رستوران از ماه سپتامبر تا ماه می فقط برای صرف شام باز می باشد.

The Beach
 

Bin Ateeq

این رستوران تلفیقی از غذاهای اصیل، مهمان نوازی عمانی ها و خوراک های در دسترس برای کلیه بازدیدکنندگان کشور از سراسر جهان می باشد.

قابل توجه ترین ویژگی برجسته رستوران این است که روی زمین می نشینید و می توانید انواع غذا ها از جمله گوشت گوسفند، حلوا و گوشت خرگوش را امتحان کنید.

Bin Ateeq

Duke’s Bar  مسقط

چه چیزی می تواند ایده آل تر از یک نوشیدنی سرد و یک غذای دلچسب باشد که از بهترین مواد غذایی و با توجه به جزییات کامل طبخ شده است؟

 Duke’s Bar که در هتل Crowne Plaza واقع شده است می تواند نیاز های شما را تامین کند و خصوصا برای مهاجران انگلیسی در مسقط بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید از منوی جالب و لذیذ این رستوران گوشت بره، کباب و انواع غذاهای ادویه دار را سفارش دهید.

Duke’s Bar  مسقط

ال انغام (Al Angham)

یک شب را با فرهنگ عمانی درجه یک و در خانه سلطنتی اپرای مسقط در رستوران ال انغام بگذرانید.

این رستوران خدمات فوق العاده و غذاهای عمانی مانند بره آب پز، خرچنگ عمانی و انواع کباب ها را ارائه می دهد.

بر خلاف بسیاری از رستوران های مجلل، ال انغام مجوز مشروبات الکلی ندارد اما انواع کوکتل ها و آبمیوه های طبیعی این موضوع را جبران می کند.

غذای خود را با بستنی کندر و بازدید از اتاق غذاخوری خصوصی و لوستر خیره کننده آن به پایان برسانید.

ال انغام (Al Angham)

Grand Lounge

قوی ترین حضور کشور ترکیه در مسقط را می توان در این رستوران احساس کرد، جایی که انواع نان های ترکی، پیده، کباب های ترکی و ماست در رستورانی بسیار بزرگ سرو می شود. قهوه ی ترک نیز در پایان غذا و در فنجانی از جنس نقره و تزیین شده سرو می شود.

بهترین رستوران های مسقط

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: