بهترین رستوران های باتومی

شرح

1- قلب باتومی

رستورانی پرطرفدار و مقرون به صرفه که احساس خانه را به شما می دهد. در این رستوران غذاهای اروپایی و سنتی گرجی به همراه twist های بین المللی سرو می شود.

کارکنان رستوران قلب باتومی گرم و صمیمی می باشند و فضای رستوران ترکیبی از شهر و طبیعت می باشد. غذای پیشنهادی ما در این رستوران شراب ساپراوی و بادمجان شکم پر می باشد. همچنین غذا برای گیاه خواران و وایفای نیز موجود می باشد.

 

2-گستی گاستروبار

این رستوران توسط خانواده ای روسی که در باتومی زندگی می کنند اداره می شود. آنها برای اینکه مشتریانشان احساس کنند به خانه یک دوست قدیمی رفته اند به پیشواز آنها می روند. این خانواده خودشان غذاهای رستوران را که غذاهایی سبک و بدون روغن می باشند را  طبخ می کنند. پیشنهاد می شود محصول شاخص این رستوران که کوکتل های آن می باشد را امتحان نمایید.

3- چاچا تایم

در این رستوران برگرهای خوش طعم ، پنکیک، سالاد کپرس و برگرهای سرو می شود. کوکتل های زنجبیل و خیار این رستوران پیشنهاد میشود.  

4- اُلد بولوارد

رستوران الد بولوارد محلی کلاسیک و جذاب با محیطی دوست داشتنی می باشد. این رستوران با مجسمه هایی خاطره انگیز که بر روی قفسه ها قرار داده شده اند و مبل هایی راحت تزیین شده است. در این رستوران غذاهای دریایی، کباب، غذاهای گرجی و حتی حموس( غذایی خمیر مانند از نخود پخته و سیر کوبیده ) سرو می شود. در هنگام صرف چیز کیک از گوش دادن به اجرای زنده پیانو لذت ببرید. 

 

5- آکرینوچکا

این رستوران غذاهای اکراینی، گرجی، اسلاوی ودیگر غذاهای بین المللی را با بهترین کیفیت گوشت و ماهی سرو می کند.

فضای این رستوران با حال و هوای قدیمی و نواخته شدن موسیقی سنتی گرجی محیطی عالی را بوجود آورده است.

کارکنان آن افرادی صمیمی با روحیه ی خدمت رسانی و خدمات رسانی سریع می باشند. 

6- آنکل فنگز( عمو فنگز)

اگر می خواهید محلی متفاوت را تجربه نمایید، از این بار با سبک آسیایی دیدن فرمایید. در میان رستوران های  محبوب محلی که تلاش می کنند غذاهای گرجی ارائه نمایند، رستوران عمو فنگز انواعی از غذاهای عالی چینی را سرو می نماید. لین و آنتون صاحبان این رستوران، از اینکه برای مشتریان خو دامپلینگ های سرخ شده خانگی سرو می کنند خرسند می باشند. 

 

7- لاگونا

لاگونا برای انواع خاچاپوری( غذایی گرجی) بویژه خاچاپوری آجارولی خود معروف و برجسته می باشد. تکه کوچک آن  برای دو نفر کافی می باشد. خاچاپوری رستوران لاگونا به این دلیل معروف است که چرب نیست. از خمیر کم و پنیر زیاد تشگیل شده است و با حسی لذت بخش در دهان آب می شود. همچنین سالاد یونانی و پیتزا نیز در این رستوران سرو می شود. 

8- کافه رادیو

پیشنهاد می شود استیک گریل شده این رستوران را که با ماهی و سالاد  سرو می شود را امتحان نمایید. همچنین انواع سوپ، کاربنارا، مرغ سوخاری همراه با سس خامه و فلالفل نیز در این رستوران وجود دارد. 

9- کافه ریتو

محصول شاخص کافه ریتو خاچاپوری های بزرگ قایقی شکل آن می باشد که همراه با نیمرو در صدر محصولات می باشد. کارکنان خونگرم آن تکه های بزرگی از این غذا را طبخ می کنند که مقرون به صرفه می باشند. همچنین کباب و دامپلینگ های لذیذ و خوشمزه ای در این کافه ی به سبک روستایی موجود می باشد. 

10- اسپایس گاردن ( باغ ادویه)

این رستوران غذاهای حلال طبخ می نماید و غذاهای هندی، عربی و پاکستانی و همچنین گزینه هایی برای گیاه خواران ارائه می دهد. اسپایس گاردن هتل Colosseum و در مقابل ساحل واقع شده است. هنگام تماشای دریای سیاه از خوردن غذاهای تند لذت ببرید

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: