با رعایت این چند نکته به استانبول ارزان سفر کنید

شرح

خرید بلیط هواپیما استانبول

شهرهایی مثل استانبول و آنتالیا به خاطر توریستی بودن پروازهای زیادی از شهرهای ایران در طول روز دارد به همین خاطر می‌توانید به جای رزرو تور خودتان اقدام به خرید بلیط هواپیما استانبول کنید و با مشاهده قیمت‌های مختلف بهترین قیمت بلیط و بهترین ایرلاین را برای خرید انتخاب کنید.

رزرو هتل استانبول

یکی دیگر از مزیت‌های سفر نکردن با تور این است که محدود به هتل‌های پیشنهادی تور نیستید و خودتان می‌توانید از بین صدها هتل در استانبول با توجه به بودجه‌تان هتل انتخاب کنید؛ انتخابی که معمولا ارزان‌تر از هتل پیشنهادی تور تمام می‌شود.

انتخاب بهترین مراکز خرید استانبول

استانبول شهر جذابی برای خرید است اما بهتر است قبل از خرید بدانیم از کجا باید خرید کنیم و از کجا نباید خرید کنیم. با کمی جستجو در مورد مراکز خرید استانبول و قیمت آنها به خوبی می‌توانیم هزینه‌های خود را در سفر به استانبول مدیریت کنیم.

حمل و نقل در استانبول

هزینه حمل و نقل در استانبول با تاکسی تقریبا گران است و بهتر است سراغ این وسیله نقلیه نروید. اما به جای آن می‌توانید از مترو، اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنید و هزینه‌ای کمتر برای سفر خود بپردازید. بهترین کار انتخاب هتل در محدوده خیابان‌های اصلی است زیرا در این صورت کمترین هزینه را برای رفت و آمد پرداخت می‌کنید.

 

 

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه