با بلندترین رستوران جهان در دبی آشنا شوید

شرح

یکی از جدیدترین تفریحاتی که در چند سال گذشته خیلی باب شده، رستوران گردی است. امتحان کردن طعم های جدید، منوهای مختلف و شیوه های پخت متفاوت غذا با دیزاین های خاص، چه وقتی تنها باشید و چه با دوستان و خانواده، نه تنها یک تفریح است بلکه یک تجربه ی جدید هم محسوب می شود. اگر در چند سال قبل فقط کارهای عجیب و غریب در کتاب رکوردهای گینس ثبت می شدند، حالا اسم خیلی از رستوران ها هم در این کتاب به چشم می خورد، رکوردهایی مثل بزرگترین رستوران جهان، بلندترین منوی رستوران، عجیب ترین غذاهای دنیا و هر چیز دیگری که مرتبط با غذا یا رستوران است.

رستوران اتمسفر 

بازدید از رستوران اتمسفر در تور دبی

بلندترین رستوران دنیا در موقعیتی بی همتا در برج خلیفه ی دبی قرار گرفته است و منظره ی بی نظیری به شهر دبی و خلیج فارس دارد و یکی از جاذبه های گردشگری نوپا در تور دبی است که پتانسیل جذب گردشگر بالایی دارد. رستوران اتمسفر، در ارتفاع ۴۴۲ متری از سطح زمین و جایی در میان آسمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این رستوران، کافی است بعد از ورود به این برج شگفت انگیز، سوار آسانسور شیشه ای آن شوید تا فقط در ۱ دقیقه به آن برسید. وقتی وارد این رستوران می شوید با فضای بزرگ و زیبایی روبرو می شوید، دیوارهایی که به چوب ماهون آراسته شده اند، پنجره های باشکوهی که از کف تا سقف کشیده شده اند و مبلمانی بسیار شیک که توسط طراح معروف آمریکایی، Adam Tihany طراحی شده است.

رستوران مرتفع اتمسفر | تور دبی

به محض اینکه به بالای آن برسید، ۲ انتخاب دارید: یا می توانید در رستوران عالی گریل آن غذا میل کنید و یا از سالن لوکس و شیک آن برای نوشیدن یک چای دلچسب و یک وعده ی غذایی سبک استفاده کنید. اما فقط بلند بودن این رستوران نیست که آن را خاص می کند. تمرکز اصلی این رستوران، روی ارائه ی شیوه خلاقانه و جدیدی از غذاها با بهترین و تازه ترین مواد اولیه و بالاترین کیفیت، زیر نظر سرآشپز مشهور دنیا، Jerome Lagarde است. از غذای لذیذ دریایی گرفته تا گوشت گریل شده ی ترد و دسرهای خوش طعم، در منوی اتمسفر دیده می شود که همگی با نهایت دقت و سلیقه دیزاین و پخت می شوند و با نمای حیرت انگیزی که از شهر در پیش رو است، یک تجربه ی بی نظیر در زندگی است که برای هر کسی فقط ممکن است یک بار پیش بیاید.

غذاخوری رستوران اتمسفر | تور دبیگوشت گریل در رستوران اتمسفر دبی رستوران اتمسفر در طبقه ی ۱۲۲ برج خلیفه، بلندترین برج دنیا قرار دارد و طبق کتاب رکوردهای جهانی گینس، بلندترین رستوران دنیا از سطح زمین است. پیشنهاد می کنیم اگر مسافر تور دبی هستید، حتما به این رستوران سر بزنید، مطمئنا غذا خوردن در بلندترین رستوران دنیا، حس و حال دیگری دارد و تجربه ی بسیار متفاوتی خواهد بود.

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: