باگا یکی از محبوب ترین سواحل گوا!

شرح

اگر میخواهید تعطیلاتی رویایی در سواحل گوا را تجربه کنید، ساحل باگا را انتخاب کنید. مطمئنا ساحل باگا در گوای شمالی یکی از شلوغ ترین و مفرح ترین سواحل گوا به شمار می رود. در اینجا هر چیزی از تفریحات آبی گرفته تا رستورانهای درجه یک و تفریحات شبانه به مسافران تور گوا ارائه می شود. در اینجا راهنمای سفر به باگا یکی از محبوب ترین سواحل گوا! را ارائه می کنیم:

سواحل هند
ساحل باگا

موقعیت

ساحل باگا واقع در گوای شمالی، ۹ کیلومتری ماپوسا و ۱۶ کیلومتری پنجی، پایتخت ایالت گوا، می باشد. این ساحل از جنوب با ساحل کالانگوت، از شمال با ساحل آنجونا و از اطراف با رودخانه ها هم مرز است. ساحل باگا درست از جایی شروع می شود که کالانگوت پایان می یابد و به سختی میتوان به طور دقیق نقطه شروع را مشخص کرد. 

 

آب و هوا

آب و هوای ساحل باگا در گوا، در تمام طول سال گرم است. درجه حرارت در طول روز به ندرت به بالای ۳۳ درجه سلسیوس می رسد و شبها هم از ۲۰ درجه کمتر نمیرود. برخی روزهای زمستانی از دسامبر تا فوریه هوا سردتر می شود. در ماه ژوئن تا آگوست توسط بادهای موسمی از جنوب غرب، در ساحل باگاه بارش باران رخ می دهد و تفریحات آبی در این فصل تعطیل است اگرچه برخی تفریحات شبانه همچنان برگزار می شود. فصل توریستی ساحل باگا از اواخر اکتبر شروع میشود و تا ماه مارس ادامه می یابد.

تفریحات

ورزش های آبی یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری باگا می باشد. میتوانید به ورزشهای آبی مثل پاراسیلینگ، تخته سواری، موج سواری، کایت سواری و یا جت اسکی بپردازید. بیشتر مردم ترجیح می دهند در ساحل زیر نور آفتاب لم بدهند و از آرامش دریا لذت ببرند.

جاذبه های گوا

شنبه بازار مکی هم در کنار رود باگا قرار دارد. پنجشنبه بازار در ساحل آنجونا و شنبه بازار در آرپورا در نزدیک این ساحل واقع شده اند و موقعیت خوبی برای علاقمندان به خرید دارد.

اقامتگاه

هتل ساحلی کیز رونیل اتاقهای لوکس با شبی ۵۰۰۰ روپیه به شما ارائه می کند و تنها ۵ دقیقه با ساحل فاصله دارد. هتل کولونا سانتا ماریا و اتاقهای رو به دریا با شبی ۶۵۰۰ روپیه در اختیارتان قرار می دهد. هتل ۱۶ درجه یک هتل بوتیک جدید در کنار رودخانه با اتاقهای ۷۰۰۰ روپیه ای برای هر شب می باشد که البته اتاقهای ارزانتری هم دارد. هتل پایا دو سول در مقابل رودخانه و در نزدیکی ساحل باگا می باشد که حدود ۴۵۰۰ روپیه برای هر شب می گیرد. و اگر به دنبال هتلی با قیمت مناسب و ارزان هستید، هتل بونازا را انتخاب کنید.

چگونه به ساحل باگا برویم؟

نزدیکترین ایستگاه به باگا، ایستگاه تیویم می باشد. از ایستگاه مترو میتوانید سوار تاکسی شوید، ۶۰۰ روپیه بپردازید و به باگا برسید. فرودگاه دابولیم گوا در ۲۰ کیلومتری این ساحل می باشد که با تاکسی ۱۶۰۰ روپیه هزینه دارد. هزینه بار و اخر شب نیز  اضافه می شود.

ساحل زیبای باگا در هند

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: