اطلاعات مورد نیاز پرواز برای سفر به دبی

شرح

اطلاعات پرواز تهران به دبی

شرکت های هواپیمایی امارات، ایران ایر و ماهان بیشترین پروازهای را به مقصد دبی دارند. شرکت هواپیمایی امارات روزانه ۴ پرواز در ساعات ۴:۲۵ صبح، ۱۱ صبح، ۱۸:۳۵ عصر و در آخر ۲۳:۵۵ شب به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم صورت می پذیرد. پرواز ایران ایر نیز هر روزه در ساعات ۷ صبح و جمعه ها  ۱۸:۲۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم انجام می شود. شرکت هواپیمایی ماهان نیز روزانه در ساعات ۸ صبح و ۱۸:۱۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز می کند.

شرکت های هواپیمایی دیگری همچون قشم ایر، زاگرس،…، به مقصد دبی پرواز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید. فاصله ی تهران تا دبی ۷۴۴ مایل و یا به عبارتی ۱۱۹۷ کیلومتر است. فاصله ی زمانی تهران تا دبی نیز ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه است.

سفر به دبی با هواپیمایی امارات

این شرکت هواپیمایی برای پرواز به سمت دبی دارای ۳ کلاس پروازی: فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی کلاس می باشد. در پروازهای فرست کلاس شما می توانید در ی هتل ۵ ستاره ی پرنده به دبی سفر کنید. می توانید در این کلاس پروازی از سوئیت های اختصاصی استفاده کنید. می توانید در سالن مخصوص سرگرم شوید و هر وقت که خواستید غذایتان را سفارش دهید. در پروازهای بیزینس کلاس نیز می توانید تمامی امکانات تفریحی و رفاهی که فکر می کنید در یک پرواز احتیاج دارید را در اختیار داشته باشید. در پروازهای اکونومی نیز می توانید بیش از چندین سرگرمی متفاوت، وای فای رایگان، شارژ موبایل و بسیاری از خدمات دیگر را در اختیار داشته باشید و سفر خوبی به دبی داشته باشید.

سفر به دبی با ایران ایر

اگر قصد دارید با شرکت هواپیمایی ایران ایر سفر کنید می توانید از کلاس های پروازی اکونومی کلاس و کلاس ویژه استفاده نمایید. در تمامی پروازهای ایران سعی بر این شده است تا بهترین نوع و کیفیت خدمات در اختیار مسافران قرار بگیرد.

سفر به دبی با ماهان ایر

شما می توانید با دو کلاس پروازی مختلف اکونومی کلاس و بیزینس کلاس با هواپیمایی ماهان به دبی پرواز کنید. پروازهای اکونومی کلاس؛ با ۳۱ صندلی فضای خوبی را در اختیار مسافران قرار می دهد تا احساس راحتی و آرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند. در پروازهای بیزینس کلاس نیز؛ هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای استراحت , کار و یا مطالعه می باشد .فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام و راحت جهت آسایش مسافرین احساس شادابی وطراوت را در مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.

 

 

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: