اسکله ابرا در بر دبی

شرح

برای تجربه کردن یک سفر دریایی 10 دقیقه ای روی آب های زیبای خلیج فارس در هوای بسیار گرم دبی حتما به اسکله ابرا در بردبی بروید و از خنکی آب و آرامشی فوق العاده همراه با صدای دلنشین آب لذت ببرید .
حتی در فصل زمستان آب و هوای این مکان مطبوع است و اگر در این فصل به دبی سفر کردید بازدید از اسکله و قایق سواری را از دست نمی دهید .
اسکله ابرا در بر دبی از جمله مکان های تفریحی است که آرامش را به شما هدیه می دهد .در این اسکله شما می توانید براستی به چشم ببینید که دبی به زیبایی سنت و مدرنیته را کنار هم قرار داده است و باعث افزایش جذابیت این شهر شده و به خاطر همین است که گردشگران زیادی با سلایق مختلف علاقه به سفر به این شهر را دارند . درجنوبی ترین قسمت دبی و در یک منطقه ی تاریخی واقع شده و بهترین گزینه برای گردش با قایق های چوبی این اسکله می باشد .
تعداد انبوه این قایق های چوبی در اسکله بر دبی این مکان را به یکی دیگر از جاذبه های توریستی دبی تبدیل کرده است . در سفر با قایق های چوبی قدیمی اسکله ابرا بر دبی شما را به بازدید از بستکیه به سمت بازار پارچه فروشان و گالری های زیبای هنری و در انتها بازار طلای دبی می برند .

اسکله ابرا بردبی

اگر علاقه مند به عکاسی از نما های خاص هستید فراموش نکنید که حتما دوربین عکاسی خود را به هنگام بازدید از اسکله ابرا دبی همراه خود ببرید زیرا در مسیر قایق های اسکله عکس های فوق العاده ای می توانید از این شهر زیبا بگیرید .
اسکله ابرا در بر دبی علاوه بر قایق های سنتی که دارد ، دارای فروشگاه های معروف ، سوپر مارکت و کافه و رستوران ها زیادی نیز می باشد و به همین دلیل به یک منطقه ی تجاری تبدیل شده است .

خوب است بدانید که در سمت شرقی اسکله بازار قدیمی دبی وجود دارد و در سمت غربی اسکله نیز ادارات مهم دبی مثل وزارت دارایی و بانک مرکزی امارات متحده ی عربی قرار گرفته است . در این صورت می توانید پس از قایق سواری به بازدید از بازار قدیمی دیرا بروید .
این اسکله از 5 صبح تا نیمه شب پذیرا ی گردشگران است و هزینه ی کرایه ی قایق 1 درهم می باشد . جالب است بدانید در این اسکله هر 5 دقیقه یک بار یک قایق شروع به حرکت می کند .
توصیه می کنیم برای رفتن به این اسکله ی دیدنی به جای گرفتن تاکسی که هزینه ی زیادی دارد و به صرفه نیست ، با مترو بروید . ایستگاه مترو الغبیبه نزدیک ترین ایستگاه مترو به اسکله ابرا در بر دبی می باشد که این ایستگاه مترو یکی از ایستگاه های خط سبز متروی دبی است و 5 دقیقه پیاده روی تا رسیدن به اسکله نیز دارد .
آدرس : امارات متحده ی عربی ، دبی ، جاده ی جمیرا (Jumeirah Road , Dubai , United Arab Emirates)

 

موقعیت اقامتگاه

کشور:
شهر: