آکواریوم آکوا وگا آنکارا

شرح

آکواریوم آکوا وگا آنکارا با 2 طبقه و بخش های مختلف در بلوار Doğukent در مرکز خرید ناتا وگا اوت لت واقع شده و از بزرگترین ها در ترکیه محسوب می گردد . آکواریوم آکوا وگا کلکسیونی است که شما با وارد شدن به آن خود را در میان ماهی های عجیب و غریب جهان و آبزیان اقیانوس های دنیا احساس خواهید نمود . این آکواریوم که از جاذبه های گردشگری ترکیه می باشد یکی از بزرگترین ها در قاره اروپاست و تونل آن در میان آکواریوم های مختلفی که در این قاره ساخته شده رتبه سوم را به خود اختصاص داده است . تونل آکواریوم آنکارا با 98 متر طول گنجایش 4.5 میلیون لیتر آب را دارا می باشد . در آکوا وگا انواع آبزیان کوچک و بزرگ به نمایش گذاشته شده و گردشگران با بازدید از آن می توانند گونه های مختلف مربوط به آب های شیرین و شور را از نزدیک شاهد باشند .

 

 

 

آکواریوم آکوا وگا آنکارا جهانی شگفت انگیز از آبزیان مربوط به اقیانوس ها و رودخانه های دنیا است و به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا هر ساله مورد بازدید گردشگران بسیاری قرار می گیرد . این آکواریوم با دو طبقه و بخش های دیدنی این فرصت را به علاقه مندان می دهد تا دنیای رنگارنگ زیر آب را از فاصله ای نزدیک نظاره گر بوده و خود را در اعماق اقیانوس ها تصور کنند . در این آکواریوم مجهز و زیبا انواع جانوران دریایی ، ماهی ها ، کوسه ها ، لاک پشت ها ، اسب های دریایی ، خارتنان و گیاهان دریایی در یک تونل بزرگ به نمایش گذاشته شده اند .

 

 

 

همانگونه که بیان شد آکواریوم Aqua Vega سومین آکواریوم بزرگ اروپاست و از بخش های مختلف تشکیل شده است . مهمترین قسمت های این آکواریوم عبارتند از :

• جهان آدرنالین

• غار نمک

• آکواریوم ها

• ماهی کوی

• موزه صدف دریایی

• تونل آکواریوم

• گوشه جنگل

• استخر لمس

در جهان آدرنالین 250 موجود مختلف وحشی در کنار هم زندگی می کنند در این بخش خطرناک ترین و جالب ترین موجودات جهان در انتظار شما هستند که از جمله آن ها می توان به سمی ترین مارمولک جهان ، مار زنگی موهاوی ، بزرگترین گونه رتیل در جهان ، هزار پای غول پیکر آفریقایی و پیتون طولانی ترین مار جهان اشاره نمود .

 

ساعت کاری و بلیط آکواریوم آکوا وگا آنکارا

 

 

آکواریوم آنکارا در تمامی روزهای هفته آمادگی پذیرش علاقه مندان را دارد به طوری که در روزهای هفته از 10 صبح تا 8 شب و در تعطیلات اخر هفته از 11 صبح تا 9 شب باز می باشد . مبلغ ورودی به Aqua Vega برای بزرگسالان 15 لیر و برای دانش آموزان و بچه های کمتر از 18 سال 10 لیر می باشد توجه داشته باشید که بازدید از این آکواریوم به عنوان یکی از دیدنی های آنکارا برای کودکان زیر دو سال رایگان می باشد . در داخل این آکواریوم تعدادی رستوران و کافه قرار دارد که در کنار ماهی ها و گیاهانی که قرار گرفته اند محیط بسیار خاص و آرامش بخشی ایجاد می کند .

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
شهر: آنکارا