7 منطقه ارزان برای سکونت در دبی

7 منطقه قیمت مناسب برای سکونت در دبی
مناطق قیمت مناسب برای سکونت در دبی

 دبی یکی از مجلل ترین و مدرن ترین شهرهای جهان است و مرکز تجاری اصلی خاورمیانه است. به عنوان یکی از شهرهای بزرگ توریستی نیز شناخته می شود شامل تعدادی از جاذبه های گردشگری برجسته مانند: «برج خلیفه»، «ساحل جمیرا» و «دبی مال» است. این شهر همچنین مرکز جذب بسیاری از سرمایه گذاران، گردشگران و کارآفرینان است. ما در این مقاله 7 منطقه قیمت مناسب برای اجاره خانه را به شما معرفی می کنیم. پس تا انتهای مقاله همراه ویداگشت باشید.

1- دیره

منطقه «دیره» که به خاطر تاریخ میراثش بسیار  مشهور و قدیمی‌ترین منطقه تجاری دبی است. این منطقه بیشترین تقاضا برای مسکن و  را دارد، زیرا شامل بسیاری از محله‌ها و جوامع مسکونی پررونق مانند «بندر سعید»، «نایف» و «رقه البطین» است. دیره دبی در نزدیکی جاده محمد بن زاید و در امتداد خیابان الاتحاد قرار دارد که اکثر شهرهای امارات را به هم متصل می کند. این منطقه هم مسکونی و هم تجاری است توریست های زیادی برای خرید به منطقه دیره می روند. مانند: مراکز خرید، اماکن باستانی توریستی، ایستگاه های مترو، خانه های میراث، بازارهای تجاری، درمانگاه ها و بیمارستان ها، مساجد و کلیساها، مدارس و مهدکودک ها، آثار تاریخی، هتل های توریستی و سواحل ساحلی.

قیمت های  مسکن متوسط

استودیو 33 هزار درهم
 یک اتاق 50 هزار درهم
دو اتاق 60 هزار درهم
 سه اتاق 98 هزار درهم

2- شهر بین المللی

“شهر بین المللی” در دبی بیانگر وضعیت تنوع فرهنگی از کل جهان است. مثل محله های: محله چینی، منطقه انگلستان، منطقه فرانسه، منطقه دریاچه ها و سایر محله ها وجود دارند. علاوه بر این، شهر دارای فضاهای سبز فراوان و مسکن های ارزان قیمت، که بسیاری از مردم را به زندگی در آنجا سوق می دهد.

شهر بین المللی دبی در نزدیکی شهر آکادمیک و واحه سیلیکون دبی در جاده شیخ محمد بن زاید در دبی لند و چند دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی واقع قرار دارد. این شهرعلاوه بر مجموعه‌های مسکونی دارای خدمات بسیاری مانند: “بازار اژدهای چینی”، مدارس و مهدکودک‌ها، مراکز تجاری، کلینیک‌های خصوصی، مساجد و عبادتگاه‌ها است.

قیمت های مسکن متوسط

استودیو 20 هزار درهم
یک اتاق 28 هزار درهم
 دو اتاق 43 هزار درهم
 سه اتاق 77 هزار درهم

3- السطوا

منطقه “Satwa” یکی از مناطقی دبی که میراث مردمی امارات متحده عربی را نمایش می دهد. سبک  معماری این منطقه، ساختمان های کم ارتفاع و ویلاهای مسکونی است.

«السطوا» چند دقیقه با «برج خلیفه»  و در مرز مشترک «بر دبی» و «جمیرا» قرار دارد. همچنین این منطقه دارای خدماتی ، مانند: مراکز خرید محلی، مدارس و مهدکودک ها، مساجد باستانی، مراکز بهداشتی، بانک ها و بسیاری از خدمات اجتماعی را دارا است.

قیمت  مسکن متوسط

استودیو 40 هزار درهم
یک اتاق 60 هزار درهم
 دو اتاق 72 هزار درهم
سه اتاق 93 هزار درهم

4- القصیص

القصیص یکی از قدیمی ترین مناطق دبی است. ساختمان ها دارای ارتفاع کم و متوسط ​​و همچنین دارای تعدادی مجتمع مسکونی است و همچنین به یک منطقه مسکونی و یک منطقه صنعتی به حساب می آید. القصیص در مرز بین دبی و شارجه قرار دارد. این منطقه دارای امکاناتی، مانند: مراکز خرید محلی، مدارس بین المللی، مهدکودک ها، مساجد، عبادتگاه ها، موسسات آموزش رانندگی، ایستگاه های مترو، بانک ها و ساختمان های دولتی است.

قیمت های  مسکن متوسط

استودیو 26 هزار درهم
یک اتاق 35 هزار درهم
دو اتاق 48 هزار درهم
سه اتاق 64 هزار درهم

5- الرمام

این منطقه پس از گسترش گیاه «الرمام» در اکثر مناطق امارات به الرمام نامگذاری شد. الرمام به دو منطقه الرمث و الثامام تقسیم شده است. که شامل تعداد زیادی برج و مجتمع مسکونی مجلل می باشد این منطقه برای خانواده بسیار مناسب است.

الرمام در دبی لند قرار دارد و  15 تا 20 دقیقه با شهر گلف و دبی مال فاصله دارد. این منطقه دارای تعداد زیادی خدمات است که تمام نیازهای ساکنان آن را برآورده می کند، مانند: مراکز خرید محلی، رستوران ها و کافه ها، خدمات آموزشی، مساجد و عبادتگاه ها.

قیمت های مسکن  متوسط

استودیو 38 هزار درهم
یک اتاق 50 هزار درهم
دو اتاق 55 هزار درهم
 سه اتاق 75 هزار درهم

6- دبی جنوبی

“جنوب دبی” یکی از مناطقی است که در اجرای چشم انداز امارت آینده شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور، نخست وزیر و حاکم دبی شاخته شد. این منطقه خدمات پیشرفته دارد زیرا میزبان نمایشگاه جهانی و شهر هوانوردی است.

دبی جنوبی در نزدیکی فرودگاه بین المللی آل مکتوم واقع شده است. این شهر به گونه ای ایجاد شد که شامل خدمات ضروری و تفریحی بدون نیاز به نقل مکان به شهرهای مجاور باشد و مهمترین این خدمات عبارتند از: پارک تجاری که منطقه آزاد است، مراکز خرید بزرگ، مراکز تجاری و سایر خدمات اجتماعی.

قیمت های  مسکن متوسط

استودیو 21 هزار درهم
 یک اتاق 28 هزار درهم
 دو اتاق 42 هزار درهم
سه اتاق 58 هزار درهم

7- شهر تولید دبی

شهر تولیدی دبی مشمول قانون سرمایه گذاری به صورت آزاد است، بنابراین اکثر مالیات های مسکونی در آن پایین است. دارای واحدهای املاک و آپارتمان های لوکس است.

شهر تولیدی دبی چند دقیقه با نخل جمیرا و شهر ورزشی دبی فاصله دارد. این شهر شامل بسیاری از امکانات و خدمات یکپارچه، مانند: مراکز خرید، مدارس و مهدکودک های بین المللی، مساجد و عبادتگاه ها، هتل ها، ایستگاه های مترو و سایر خدمات اجتماعی.

قیمت های  مسکن متوسط

استودیو 26 هزار درهم
یک اتاق 39 هزار درهم
دو اتاق 56 هزار درهم
سه اتاق 69 هزار درهم

از شما عزیزان ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

 

بازدیدها: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *