7 رستوران تنگه بسفر استانبول

هفت رستوران معروف کنار تنگه بسفر استانبول
رستوران های معروف کنار تنگه زیبای بسفر

هفت رستوران کنار تنگه بسفر استانبول

در سفر به ترکیه علاوه بر جاهای دیدنی، گردش و خرید حتما باید به رستوران های استانبول هم سر بزنید.  در استانبول رستوران های متنوع و رنگارنگ، متناسب با هر نوع ذائقه ای و سلیقه ای وجود دارد . بنابراین در سفر به استانبول دغدغه غذا ندارید هر غذایی را دوست داشته باشید با هر بودجه ای می توانید نوش جان کنید.

در همه مناطق و محله های استانبول رستوران های برند و محلی وجود دارد. اما یادتان باشد در سفر به استانبول حتما از رستوران های کنار تنگه بسفر غافل نشوید. سرو غذا با منظره زیبای تنگه بسفر و آب وهوای معتدل تجربه غیر قابل توصیف است. در ادامه چند رستوران کنار دریا را به شما معرفی میکنیم پس با ویداگشت همراه باشید.

1- رستوران هوکا استانبول

رستوران هوکا یکی از بهترین رستوران های روبه دریا است. رستوران هوکا انواع غذاهای ترکی و بین المللی به خصوص غذاهای ایتالیایی سرو می کند  این رستوران چشم اندازی متمایز به پل بسفر دارد علاوه بر رستوران یک کافه نیز دارد. اگر اهل قلیان هستید می توانید در فضای باز رستوران قلیان مصرف کنید.

رستوران هوکا تنگه بسفر استانبول
رستوران هوکا تنگه بسفر استانبول

2- رستوران اولوس پارک استانبول

این رستوران یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های استانبول در کنار دریا به حساب می آید که نمای پانوراما از دریا و تنگه بسفر دارد. این رستوران به دلیل سرو صبحانه بوفه و غذاهای اصلی با الهام گرفته از غذاهای ترکی معروف است. و غذاهای بین المللی، به ویژه غذاهای اروپایی را می توانید سفارش دهید.

رستوران اولوس پارک تنگه بسفر استانبول
رستوران اولوس پارک تنگه بسفر استانبول

3- رستوران بیک سرآشپز استانبول

این رستوران یکی از بهترین رستوران های کنار دریا  است. و از معروف ترین غذاهای آن می توان به انواع پیتزاهای ترکی و بین المللی و انواع ساندویچ همبرگر و آب میوه های طبیعی و کوکتل اشاره کرد. علاوه بر غذا می توانید صبحانه را نیز در درستوان بیک نوش جان کنید.

رستوران بیک سرآشپز استانبول
رستوران بیک سرآشپز استانبول

4- رستوران نازیه استانبول

این رستوران صبحانه‌ای ویژه سرو می‌کند و به همین دلیل یکی از زیباترین رستوران‌های استانبول در کنار دریا به حساب می‌آید. که یک صبحانه خوشمزه و متمایز ارائه می‌دهد. از خوشمزه ترین های رستوران نازیه می توان به انواع گریل ترکی و همچنین سوپ ها و پیش غذاها که نسبت به رستوران های دیگر متمایز هستند.

رستوران نازیه تنگه بسفر استانبول
رستوران نازیه تنگه بسفر استانبول

5- رستوران اوبا استانبول

رستوران اوبا با چشم انداز فوق العاده و متمایزش به دریا و پل بسفر متمایز است. به همین دلیل یکی از بهترین کافه های استانبول در کنار دریا به حساب می آید. شما می توانید جلسات خود را با صرف صبحانه بوفه در رستوران اوبا برگزار کنید. حتما غذاهای لذیذش مانند، گوشت و برگر و ماکارونی را امتحان کنید. همچنین رستوران اوبا شیرینی های خوشمزه ای دارد که حتما امتحان کنید. رستوران دارای بازی های مخصوص برای کودکان است.

رستوران اوبا تنگه بسفر استانبول
رستوران اوبا تنگه بسفر استانبول

6- رستوران لقمه  استانبول

 رستوران لقمه یکی رستوران خوب کنار دریا می باشد. که در ارائه لذیذترین غذاهای ترکی و غذاهای غربی تخصص دارد. این رستوران در بین گردشگران و مردم محلی بسیار معروف است. غذاهای اصلی رستوران لقمه، گوشت کبابی و مرغ، همچنین انواع پیش غذا های خوشمزه متفاوت است. شما می توانید صبحانه ترکی را نیز در رستوران لقمه نوش جان کنید.

رستوران لقمه تنگه بسفر استانبول
رستوران لقمه تنگه بسفر استانبول

7- رستوران عشق استانبول

رستوران عشق یک تجربه بی نظیر و تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد. رستوران عشق به سرو غذاهای متنوع و لذیذ مانند پاستا، پیتزا و شیرینی‌ها و همچنین انواع سالادها و نوشیدنی‌های سرد و گرم معروف است.

رستوران عشق تنگه بسفر استانبول
رستوران عشق تنگه بسفر استانبول

امیدواریم مقاله برای شما مفید باشد از شما ممنونیم که تا انتهای مقاله با ویداگشت بودید.

 

 

بازدیدها: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *