12 ساعت گردش در دبی

چطور 12 ساعت خود را در دبی بگذرانید

12ساعت در دبی چکار کنیم

 وقتی که به گوشتان می رسد که  چگونه ممکن است 12 ساعت را در دبی بگذرانید، بسیار متعجب می شوید و آن را غیرممکن می دانید. اما  هیچ چیز غیرممکن وجود ندارد. ما برای شما برنامه 12 ساعته را دبی برنامه ریزی کردیم تا وقت شما تلف نشود و نهایت استفاده راببرید. پس همراه تیم ویداگشت باشید تا بهترینارو به شما معرفی کنیم.

بازدید از قاب دبی

09:00 صبح: بازدید از قاب دبی به دبی خوش آمدید، از اینجا سفر شما آغاز می شود. این ساختمان تفریحی معروف در پارک زعبیل قرار دارد. یک قاب یا چارچوب یکپارچه، که از طریق آن ویژگی های امارت را در راهی منحصر به فرد و ارتفاع اضلاع آن 150 متر و عرض آن 93 متر است. به طوری که فضای بین دو طرف تصویری زیبا از شهر دبی را با جلوه هایی واضح از ارتفاع بالا تشکیل می دهد.

آدرس : دبی فریم، دروازه 4، پارک زعبیل، دبی

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب
هزینه ورودی: 50 درهم و برای کودکان 20 درهم.

10:00: محله تاریخی الفهیدی

پس از اتمام بازدید از دبی فریم، یک تاکسی بگیرید،مستقیماً  خود را به یکی از قدیمی ترین مناطق دبی، محله تاریخی الفهیدی، که به نام البستکیه نیز شناخته می شود، برسانید. می توانید در دیوارهای شنی رنگ آن قدم بزنید و وارد محله شوید. فروشگاه‌ها، موزه‌ها و گالری‌های عجیب و غریب، و می‌توانید یک صبحانه خوب را در موزه قهوه دبی میل کنید. و یا آب نعناع با طراوت درکافه هنر MAKE  میل کنید، حتی می‌توانید در مغازه‌های آنجا سوغاتی تهیه کنید.

12 ظهر: کافه چایخانه عرب

آیا برای یک ناهار زود هنگام آماده هستید؟ به این مکان واقع در محله تاریخی الفهیدی بروید تا علاوه بر بستنی شیر شتر، از غذاهای محبوب مانند شاورما و سیب زمینی سرخ شده نوش جان کنید.

آدرس : چایخانه عرب، محله تاریخی الفهیدی
ساعات کاری: همه روزه از ساعت 7:30 صبح الی 10 شب.

ساعت 13:00: سواری ابرا

پس از ناهار، در بازار پارچه قدم زده و پس از آن به ایستگاه ابرا خواهید رسید، جایی که با پرداخت یک درهم از بهترین سفر دریایی، با قایق چوبی سنتی درسراسر نهر دبی لذت می برید.

آدرس : ایستگاه بر دبی ابرا به دیره، ایستگاه قدیمی بازار ابرا
زمان: از شش صبح تا نیمه شب، قایق ها هر چند دقیقه یکبار حرکت می کنند.

2 بعد از ظهر: دبی مال

از ابرا پیاده شوید و از بازار طلا به ایستگاه مترو الراس بروید، تاکسی دیگری بگیرید و به بهترین مرکز خرید، دبی مال بروید. این مرکز خرید به قدری بزرگ و تفریحات جذابی دارد که شما اگر 12 ساعت خود را در دبی مال بگذرونید متوجه زمان نمی شوید. پس حواستان به تایم باشه چون قراره جاهای دیگه هم بروید. 

در این مرکز خرید، تماشای آکواریوم دبی، که یکی از بزرگترین آکواریوم های سرپوشیده جهان می باشد را از دست ندهید. سپس به سمت گنبد سوک بروید، جایی که دایناسور 155 میلیون ساله دبی را ملاقات خواهید کرد، وقتی از مرکز خرید خارج شدید، شما خود را در مقابل برج خلیفه، بلندترین ساختمان جهان خواهید دید.

آدرس: مرکز خرید دبی، مرکز شهر دبی
ساعات کاری: همه روزه از ساعت 10:00 الی 24 شب.

4 بعد از ظهر: مدینه جمیرا

از مرکز خرید با تاکسی به مدینه جمیرا بروید، که پیچ و خم دیدنی از هتل‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های پنج ستاره است. اگر می‌خواهید یک تجربه کلاسیک دبی داشته باشید، به اسپای Talise بروید. توصیه می‌کنیم حمام سنتی را حتما امتحان کنید. یک تجربه کاملا جدید و متفاوت است.

آدرس : مدینه جمیرا

ساعات کاری: فروشگاه ها همه روزه از ساعت 10 صبح تا 11 شب و رستوران ها همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد باز هستند.
ساعت 19: رستوران راوی

زمان ترک دبی است، اما نه قبل از صرف شام در یکی از معروف ترین رستوران های دبی که دقیقاً در ساتوا واقع شده است و خوشمزه ترین غذاهای پاکستانی مانند بریانی، کاری و گریل را سرو می کند.

مکان: رستوران راوی، جاده الضیافه، السطوا

ساعت کاری: همه روزه از ساعت 5 تا 3 بامداد.

وقت آن است که به فرودگاه برگردید و برنامه ریزی سفر بعدی خود را شروع کنید.

بازدیدها: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *