چند نکته برای لذت بردن از پرواز

بازدیدها: 51

1. میزان بار در هواپیما

زمانی که قصد سفر با هواپیما را دارید، چنانچه برایتان مقدور است، تنها یک ساک دستی همراه خود ببرید تا مدت زمان سفر برایتان سریع تر سپری شود. هر چند خطوط هوایی و فرودگاه ها در مورد میزان بار قابل حمل، قوانین خاص خود را دارند. پس قبل از سوار شدن به هواپیما از میزان بار مجاز اطمینان حاصل کنید. ساک و وسایل شما پس از پرواز به مقصد مورد نظرتان فرستاده می شود.

2. از فرودگاه های کوچک منطقه ای حرکت کنید.

تجربه سفر با هواپیما در فرود گاه های کوچک منطقه ای نسبت به فرودگاه های بزرگ تر، از استرس و فشار روانی کمتری برخوردار است.

3. رزرو بلیط خود را به طور آنلاین بررسی کنید!

اگر نمی خواهید در صف های طولانی فرودگاه معطل شوید، پس از طریق اینترنت وضعیت و زمان بلیط خود را چک کنید.( معمولا تا 24 ساعت قبل از روتز برای این کار فرصت دارید، ولی قوانین خطوط هوایی مختلف، با هم فرق دارد.پس حتما در زمان رزرو بلیط سفر خود، از همه شرایط مطلع شوید). رزرو اینترنتی، این امکان را به شما می دهد که شماره صندلی خود را تعیین کنید. ولی به طور کلی، اولویت با مسافرانی است که زودتر در فرودگاه حاضر شوند.

4. بهترین خطوط هوایی را انتخاب کنید

شرکت های مسافر بری مختلف، استاندارد های متغیری را در رابطه با خدمات خود به شما ارائه می دهند. پس سعی کنید بهترین و ارزان ترین ایرلاین را انتخاب کنید.

5. درتعطیلات سفر نکنید.

از سفر کردن در تعطیلات رسمی مدارس و بانک ها خودداری کنید؛ پرواز هایی که بین هفته صورت می گیرند نسبت به پرواز های آخر هفته و روزهای تعطیل( شلوغ ترین روز پرواز در طول هفته) ، خلوت تر می باشند .

6. روزانه قیمت ها را بررسی کنید.

با توجه به میزان بودجه تان، این بهترین راه برای افزایش اطلاعات خودتان در این زمینه، به ویژه برای پرواز های طولانی می باشد. در حالی که یک سوئیت دو خوابه در برخی آژانس های هوایی مکن است گران باشد، ولی گزینه های ارزان تر نیز وجود دارد.

7. یک صندلی کنار پنجره رزرو کنید.

همانطور که نیگل تیسدال می گوید: یک پنجره رو به جهان در یک صندلی هواپیما، لذت ساده ای است که مسافران و گردشگران می توانند از آن لذت ببرند. و اگر نتوانستید ، صندلی رو به پنجره رزرو کنید، وبسایت ما جهت مشاوره با شما برای رزرو بهترین و راحت ترین صندلی در خطوط هوایی معتبر، آماده می باشد.

8. راحت بخوابید

برای پرواز صبح زود، یک اقامت یک شبه در هتل فرودگاه می تواند موجبات آسایش و راحتی شما را فراهم سازد. پارکینگ هایی نیز برای ماشین شما با نرخ های متفاوت وجود دارند. برخی از آن ها با ترمینال فاصله دارند، بنابراین می توانید از اوبوس استفاده کنید.

9. با مترو به فرودگاه بروید.

اگر برای پارک ماشین با مشکل مواجه می شوید، در صورت امکان، به جای رانندگی به سمت فرودگاه از مترو استفاده کنید.

10. پرواز درجه یک را انتخاب کنید.

می توانید در پرواز درجه یک از یک محیط کم استرس، میان وعده غذایی، روزنامه و حتی اینترنت رایگان استفاده کنید و لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.