پنج مورد از خاص ترین هتل های زیر آب دنیا

پنج مورد از خاص ترین هتل های زیر آب دنیا
سفر به اعماق اقیانوس ها و مشاهده حیات زیر آب، همواره برای ما انسان ها جالب و هیجان انگیز بوده است. اگر شما هم مایلید با پنج هتل مجلل زیر آب آشنا شوید، در این سفر شگفت انگیز، با ما همراه شوید.
1-هتل آتلانتیس پالم دبی
 

هتل پنج ستاره آتلانتیس پالم دبی واقع در جزیر نخله جزیرا، از مناظر چشم نوازی برخوردار است. برخی سوئیت های این هتل زیر آب هستند و نمای بسیار زیبایی از زندگی دریایی آب های این منطقه را به تصویر می کشد.

2-تفرجگاه مانتا

این هتل در آب های اقیانوس هند واقع در جزیره پمبا کشور تانزانیا قرار دارد. این هتل دارای سه طبقه است که دو طبقه آن در عمق چهار متری اقیانوس هند قرار دارد و تنها طبقه سوم آن روی سطح آب قرار دارد.

3-مسافرخانه یوتر (Utter Inn)

 

این مسافرخانه توسط میکائیل گنبرگ ساخته شده و واقع در دریاچه مالارن کشور سوئد می باشد. مسافرخانه یوتر دارای ظرفیت محدود برای دو نفر می باشد که در دو طبقه بنا شده است. طبقه اول زیر آب و طبقه دوم روی سطح آب قرار دارد.

4-هتل کنراد مالدیو

هتل کنراد مالدیو در جزیره رانگالی واقع است که با برخورداری از رستورانی با نمای منحصر به فرد از حیات دریایی این منطقه، پذیرای گردشگران است.

5-لژ زیر آبی جولز

لژ جولز واقع در ایالات فلوریدا، دارای دو اتاق است که به طور کامل زیر آب قرار گرفته است. دسترسی به این لژ تنها از طریق غواصی امکان پذیر است.

 

 

بازدیدها: 102

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *