معرفی تونل باد کیش

جزیره زیبای کیش به مراکز خرید و تفریحات خاص معروف است. مرکز خرید میکامال کیش یکی از معروف ترین و لوکس ترین مرکز خرید در جزیره کیش که معتبرترین برندهای دنیا در این مرکز خرید وجود دارد. در این مرکز تجاري، تفریحی 7 طبقه علاوه بر خرید، می‌توانید از تفریحات و جاذبه‌های بی‌نظیرآن همچون: تونل باد، تله کابین کیش، پاتیناز، پردیس سینما و آکواریوم میکامال بهره‌مند شوید. تونل باد کیش با طراحی منحصر بفرد یکی از تفریحات جدید و هیجانی جزیره کیش  می باشد تونل باد کیش فضایی به شکل یک استوانه در مساحت 900 مترمربع با ارتفاع 8 متر و قطر 3 متر وکل تونل با ایمنی کامل به عنوان اولویت اصلی طراحی شده است تونل باد میکامال کیش اولین نمونه در نوع خود و یکی از بلندترین تونل طراحی و اجرا شده در ایران است.

 تونل باد کیش فضایی است که هوا با سرعت 220 کیلومتر بر ساعت توسط جت فن‌ های مکنده‌ ای که در بالای تونل قرار گرفته‌اند، به گردش و دوباره به داخل تونل هدایت می‌ کنند و نیروی جاذبه را بی‌ اثر می‌کند و فردی که درون استوانه قرار دارد را به پرواز در می آورد. جریان قوی بادی که از پایین تونل باد کیش می وزد، شما را به حالت پروازی در می آورد که تجربه آن در حالت سقوط آزاد از هواپیما رخ می دهد. تونل باد میکامال کیش توسط شرکت ارودیوم از کشور لاتویا که شرکتی معتبر در زمینه تونل‌های باد با بهره‌گیری از پیش‌رفته‌ترین دانش و فناوری در جهان است طراحی و اجرا شده است. شرکت ارودیوم سابقه ساخت شگفت انگیز ترین تونل‌های باد آموزشی، نظامی و تفریحی بحرین و تونل باد دیزنی‌لند شانگ های را دارد. اگر به دنبال یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی هستید پس با هشتگ 724 همراه شوید تا سفری هیجان انگیز به آسمان داشته باشیم و با تخفیفات ویژه به چتربازی تونل باد میکامال بروید. تونل باد میکامال کیش، فرصتی منحصر به فرد برای مهمانان فراهم می کنند تا تفریح جدید و هیجان انگیزی را امتحان کنند شما می توانید هیجان سقوط آزاد را در اولین مرکز چتربازی سرپوشیده در جزیره کیش، تونل باد میکامال تجربه کنید.

ویژگی های تونل باد میکامال

از ویژگی های تونل باد میکامال یک امکان حضور همزمان دو نفر به همراه یک مربی وجود دارد. از ویژگی های دوم تونل باد برای تجربه یک پرواز لذت بخش و هیجان انگیز در شرایط بی وزنی و بدون ترک زمین در تونل باد کیش نیاز به مهارت خاصی ندارید و آموزش آن توسط مربی حرفه ای در زمان کوتاه و سریع که در تمام مدت این مربی همراه شما خواهد بود و نکات لازم را به شما می آموزد که با بدن خود پرواز کنید. هم کودکان و هم بزرگ‌سالان می توانند در یک محیط کاملاً امن و بدون چتر نجات به چتربازی بروید و اولین پرواز خود را از این تفریح هیجان انگیز تجربه کنند. تونل باد میکامال در طبقات سوم و چهارم مجموعه بزرگ میکا مال مستقر شده و به دلیل شیشه‌ای بودن این استوانه، به بازدیدکنندگان اجازه می دهد در حالی که در هوا شناور می شوند به محیط اطراف نگاه کنند و کسانی که بیرون تونل باد هستند می‌توانند درون آن مشاهده کنند.

خدمات و امکانات تونل باد میکامال کیش

تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز در تونل باد میکامال کیش شامل: یک سرهنگ، کلاه ایمنی، عینک و گوش گیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. و تمام شرکت کننده ها بیمه می شوند و در تمام مدت این تجربه، مربی کار آزموده همراه شما خواهد بود. سرعت باد توسط اپراتور تونل باد کیش، با توجه به میزان آمادگی و مهارت شما محیطی امن را تنظیم می کنند. امکان استفاده از خدمات عکاسی و فیلمبرداری در زمان پرواز محیا می باشد. در تونل باد میکامال کیش بدون نیاز به پوشیدن چتر نجات یا پریدن از هواپیما، پرواز و سقوط آزاد را امتحان کنید.

قوانین و مقررات تونل باد میکامال کیش

حداقل سن 4 سال به بالا می باشد.

وزن بین 20 تا حداکثر 140 کیلوگرم به صلاح دید مربی.

امکان استفاده حداکثر 3 نفر همزمان (دو نفر + مربی)

زمان پرواز بین 2 تا 6 دقیقه برای هر نفر  

باردار بودن یا داشتن مشکل قلبی یا شکستگی مفاصل اجازه پرواز ندارید.

تحت تأثیر الکل یا سایر مواد باشید اجازه پرواز ندارید.

حداکثر قد مورد قبول 2 متر می باشد.

هر بلیط مخصوص یک نفر، بدون محدودیت در تعداد خرید می باشد.

در صورت بروز مشکل مثل شرایط نامساعد جوی یا خرابی وسیله تفریح گارانتی بازگشت پول وجود دارد.

بلیط شامل قوانین چارتر بوده و غیر قابل استردادمی باشد.

همراه داشتن بلیط الکترونیکی الزامی می باشد.

محدودیت ها:

 افراد دارای آسیب های نخاعی
زنان باردار
افراد دارای صرع
افرادی ک قبل از برنامه مشروبات الکلی مصرف کرده باشند.
افراد دارای شکستگی مفاصل
 همراه داشتن فایل بلیط الزامی میباشد.

 

بازدیدها: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *