مرگبارترین تفریحات توریستی در جهان

بازدیدها: 55

افرادی که تفریحت مرگبار و هیجان‌انگیز را انتخاب می‌کنند، تقریبا هیچ حد و مرزی برای تجربه ی هیجان قائل نیستند و از هر چیزی مهیج تر و وحشتناک تر آن را می پستند. این افراد گاهی قدم در اماکنی می گذارند که هر کسی جرات رفتن به آن جا را ندارد. از رفتن به صخره هایی در ارتفاع های بسیار گرفته تا صرف شام در یک رستوران در آخرین طبقه یک برج… این افراد دیوانه وار از بودن در ارتفاع لذت می برند.

طبقه صد و سوم برج ویلیس شیکاگو

با قرار گرفتن در این طبقه، محوطه ای به اندازه ی ۸۰ کیلومتر از شهر و دریاچه ی میچیگان (Lake Michigan) را خواهید دید.

دینر اسکای دبی

دینر این اسکای یکی از عجیب‌ترین و منحصربه‌فردترین رستوران‌های دنیا می‌باشد که شما می‌توانید لذت غذا خوردن در آسمان در حین تماشای چشم‌انداز دبی را تجربه کنید. برای ورود به این رستوران هیچ پلکانی و دری وجود ندارد، بلکه یک صفحه‌ی مجهز و بزرگ به‌همراه صندلی‌های چرمی و یک میز در پیش‌روی شما وجود دارد. شما می‌بایست بروی صندلی خود بنشینید و کمربند خود را ببندید. لحظاتی بعد جرثقیل برجی شما را از روی زمین بلند می‌کند، تا ارتفاع ۵۰ متری بالا می‌برد و شما را در آسمان معلق نگه می‌دارد. توصیه می‌شود در تور دبی بازدید از این رستوران دینر اسکای را در برنامه‌های سفر خود قرار دهید.

صخره ترول تونگا، نروژ

صخره ی ترول‌تونگا (Trolltunga)، در ارتفاع ۷۰۱ متری دریاچه ی ریگدالسواتنت (Ringedalsvatnet Lake) قرار گرفته است.

پیاده‌روی بروی پل معلق، ونکوور

این مسیر پیاده روی به طول ۲۱۳ متر، در ارتفاع ۹۱ متری بر فراز رودخانه ی کپیلانو (Capilano River) قرار دارد.

پل میان برج‌های دوقلوی مالزی

این پل در میان برج‌های دوقلوی پتروناس (Petronas Towers) قرار گرفته و  ۱۵۲ متر از شهر بالاتر است. این برج در تور کوالالامپور از محبوبیت بالایی برخوردار است.

پیاده‌روی بروی آسمان‌خراش، نیوزلند

در شهر آوکلند (Auckland) پیاده رو هایی بر روی آسمان خراش ها قرار دارند و افرادی که داوطلب این کار هستند لباس های مخصوص می‌پوشند و با طناب و تسمه به میله ها متصل باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.