لوکس ترین شهر های دنیا کدامند؟

بازدیدها: 40

لوکس و تجملی بودن، چیزیست که بیشتر آدم ها رویای آن را در سر دارند از این رو این ذهنیت را به وجود می آورد که زندگی با ارزش یعنی در اواسط روز از تخت خوابی بزرگ با تشک پر که با پارچه کتان مصری کاور شده است، بیدار شوید، بعد از ظهرها قهوه لاته بنوشید و شب ها در رستورانی شیک غذا میل کنید. اما متوجه این نوع زندگی باشید که لمس کلاس بالای زندگی با برچسبی از قیمت های گزاف و سنگین همراه است. این شهرها با معماری مدرن به وجود آمده اند و با مردمی که لباس های شیک می پوشند و از بخش شیرین تری از زندگی لذت می برند، رونق گرفته اند. آماده باشید تا کیف پول خود را برای روز مبادا پر کنید چون این شهرها لوکس ترین و مجلل ترین شهرهای دنیا هستند.
در هر حال، در بسیاری از این شهرها فقیر و غنی تقریبا دیوار به دیوار هم زندگی می کنند و چیزی که شما به عنوان یک گردشگر باید از آن آگاهی داشته باشید این تنش اجتماعی اساسی و موجود است. به عنوان گام اول، اطمینان حاصل کنید که تمام لوازم و اشیای گرانبهای خود را در جای امنی قرار داده اید. برای شروع یک راه خوب وجود دارد و آن گرفتن کیف مسافرتی ضد سرقت پک سِیف است. چمدان های ضد برش و قفل دار، کیف های رودوشی و کیف های دستی و مدل های بسیار دیگر این چنینی را بیابید.
 
دبی، امارات متحده عربی
 
دبی، یک آبادی میان کویر، جایی با هتل های مجلل و فراوان و بزرگترین مرکز خرید جهان از افراد محلی و گردشگران دعوت می کند تا تجربه ای پنج ستاره داشته باشند. از جمله تفریحاتی که می توانید در آنجا داشته باشید این است که می توانید در حوضچه آب گرم و سونا و استخر استراحت و تجدید قوا کرده، از پیست اسکی دبی دیدن کنید یا در بلندترین رستوران جهان یعنی در طبقه صد و بیست و دوم برج خلیفه غذایی میل نمایید. دبی با سازه های فانتزی مانند هتل بادبانی 7 ستاره برجسته به نام برج العرب می درخشد، جایی که میانگین هزینه هر اتاق بالغ بر 1000 دلار است. اگر پولی اضافه برای خرج کردن دارید، می توانید یک قایق کرایه کنید و به گشت و گذار در جزیره نخل دبی یا جزیره جهان بپردازید یا فقط از سوییت بزرگ خود چشم به دریای عربی بدوزید.
 
 
پاریس، فرانسه
 
 پایتخت عشق جادویی جهان. آرام در خیابان های مملو از کافه تریا قدم بزنید، جایی که می توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را بنوشید، یک نان کروسان شکلاتی بخورید و یا حتی المقدور یک سیگار بکشید فقط به خاطر این که شما در پاریس هستید. از مکان های باستانی اروپا با قیمت های روز دنیا بازدید نمایید، جایی که یک قرص نان سفید تقریبا 8 دلار و 95 سنت است. اگر مد آرزو و عشق شماست، نیازی نیست نگران باشید، پاریس اگر هزاران مغازه نداشته باشد حتما صدها مغازه دارد و در نتیجه می توانید با یک گردنبند مروارید زیبا و فانتزی به خانه برگردید.
 
نیویورک، ایات متحده آمریکا
 
هیچ چیز شیرین تر از یک سیب بزرگ نیست. خیابان برادوِی محل تئاتر و تفرج گاه شهر و کلوپ های شبانه شیک و گران قیمت است. نیویورک هیچ گاه خاموشی ندارد. افراد محلی کرایه های گزافی را پرداخت می کنند و در قوطی کبریت زندگی می کنند و مسافران و بازدیدکنندگان نیز مبالغ سنگینی را می پردازند تا زندگی را به شکل یک مسافر و گردشگر لوکس و با تجملات تجربه کنند. بازدید کنندگان نمی دانند که با لذت های پایان ناپذیر این جا، پا به جستجوی چه جایی گذاشته اند. اگر به آنجا سفر کردید، حتما از موزه هنر مدرن و رستوران معروف با الهام از غذای سرآشپز سری بزنید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.