سفر به دبی تنها یا با تور کدوم بهتره

وقتی اسم از سفر به دبی می آید دو گزینه را در ذهنمان به وجود می آورد ، سفر گروهی یا سفر به صورت انفرادی ، هر کدام مزایا و معایب خود را دارد ، کسانی که در سفر به دبی حرفه ای شده اند وسایلشان را جمع می کنند و با گرفتن بلیط ، ویزا و هتل آماده رفتن می شوند این افراد وقتی شما میگویید سفر با تور میتواند عذاب آور باشد تعجب می کنند و  فکر می کنند که یعنی سفر خسته کننده با اتوبوس های پر از مردم و توضیحات لیدری که غالبا باعث خستگی و بی حوصلگی می شود. ولی این افراد نمیدانند که وقتی با شرکت های خوب به دبی سفر کنند می تواند بر عکس بسیار هیجان انگیز و پر از شادی باشد. و برای تماشای همه ی جاذبه ها و تجربه ی تفریحات شگفت انگیز بهره ببرند .

سفر گروهی به دبی

اولین چیزی که همیشه در سفر برایمان جای سوال است هزینه های آن می باشد ، سفر گروهی میتوانند در بسیاری از موارد برای شما ارزان تر باشد زیرا وجود یک لیدر در سفر می تواند شما را بدون سردرگمی و صرف هزینه های اضافی برای پیدا کردن مناطق گردشگری دبی ، پارک های آبی دبی ، مراکز خرید دبی ، رستوران های دبی راهنمایی کند و نکات مهم در سفر به دبی را به شما آموزش دهد تا با قوانین و مقرات این شهر آشنا شوید و مشکلی برایتان پیش نیاید .

 

از آنجا که سفر به دبی نیاز به ویزا دارد وقتی شما سفرهای گروهی را انتخاب میکنید دیگر نیاز به وقت گذاشتن برای گرفتن ویزا دبی نیست و شما تنها با ارائه عکس پاسپورت خود به آژانس هواپیمایی مورد نظر میتوانید راحت بنشینید و استراحت کنید تا حداکثر ظرف مدت 10 روز ویزا را به شما تحویل بدهند ، البته ویزا دبی شرایط و مواردی را دارد که باید از آن ها اطلاع داشته باشید.

انتخاب آژانس می تواند شما را آگاهانه با بهترین مناطق گردشگری دبی آشنا کند و شما نیازی به گرفتن بلیط ورودی ندارید و بدون اینکه بخواهید با دردسرهای بسیار به این مناطق رفت و آمد کنید با ماشین و یا ون های مجهز از درب هتل دنبال شما بیایند و در برگشت نیز شما را به هتل مقصد برسانند و لازم است این نکته را بدانید سفر به صورت انفرادی دردسرهای خود را دارد و باید در این کار فردی حرفه ای باشید .
برای مثال اگر شما در صحرای دبی وسایل خود را گم کنید چطور میخواهید با مردم آنجا ارتباط برقرار کنید و یا یادداشت تمام نکات سفر به صحرا وقت بسیاری از شما خواهد گرفت که در نتیجه باعث می شود لذتی از این منطقه نبرید و با خاطره بد آنجا را ترک کنید در صورتی که در سفرهای گروهی میتوانید خود را به مسئول این کار بسپارید و با خیال راحت به گشت و گذارتان برسید و تمامی هماهنگی ها از جمله خوراک شما و رفت و برگشت شما از قبل برنامه ریزی شده است .

مزایا سفر گروهی:

1 – صرفه جویی در وقت

2 – کاهش سردرگمی و استرس

3 – دریافت تمامی خدمات بدون درگیری شخص ( بلیط ، ویزا ، هتل )

4 – استفاده از نکات و اطلاعات لیدر

سفر انفرادی به دبی

معمولا افرادی سفر انفرادی به دبی را انتخاب می کنند که بارها به این شهر سفر کرده اند و تمام نکات سفر به دبی را می دانند .

در مرحله اول در سفر به دبی باید بلیط را خریداری نموده و بعد سراغ ویزا و هتل بروید ، شما میتوانید به جای انتخاب پکیج خودتان نوع پرواز ، شرکت هواپیمایی و هتل را که میخواهید در آن اقامت داشته باشید را در تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید . سفر انفرادی این امکان را می دهد تا خودتان شخصا برنامه روز هایتان را برنامه ریزی کنید ، ولی این نکته را فراموش نکنید که این کار نیاز به آشنایی با دبی دارد و همچنین باید مسلط به زبان انگلیسی باشید تا بتوانید راحت و بی دغدغه سفر خوبی را داشته باشید . سفر انفرادی  به شهر دبی بیشتر به درد کسانی میخورد که مناطق گردشگری دبی را می شناسند و میدانند که مثلا مرکز خرید دبی مال در کدام منطقه واقع شده است .

سفر انفرادی باعث می شود تا از هزینه های شما کاسته شود ولی این را باید بدانید که برای این کار باید نقشه دبی را همراه داشته باشید و بیشتر از مترو و اتوبوس استفاده نمایید زیرا در غیر این صورت بر عکس آن اتقاق خواهد افتاد .

 

وقتی شما گردشگران این نوع سفر را انتخاب می نمایید باید بدانید که خودتان راهنمای خودتان هستید و این کار باعث می شود تا شما درگیر قوانینی از جمله ساعت حرکت اتوبوس برای رفت و برگشت به محل مورد نظر نشوید .

برای مثال اگر شما میخواهید به پارک آبی وایلد وادی بروید میتوانید هر ساعت از روز که میخواهید به آنجا بروید و هر ساعت که میخواهید از آنجا برگردید در حالی که وقتی سفر می کنید برای مثال باید ساعت 11 آماده جلوی درب هتل باشید و 5 هم از پارک آبی خارج شوید در غیر این صورت خودتان مسئول برگشتتان به هتل می شوید .

در کل اگر به شهر دبی آشنا هستید و قوانین و مقرارت را می دانید سفر انفرادی باعث می شود تا خودتان برای برنامه سفریتان برنامه ریزی کنید و هر زمان در طول روز که میخواهید دبی را بگردید .

مزایا سفر انفرادی :

1 – انعطاف پذیری در سفر

2 – انتخاب دقیق تر بلیط و هتل

3  – تنوع در انتخاب گردشگری در دبی

بازدیدها: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *