سفر با کشتی کروز از ایران

سفر با کشتی کروز از ایران / چند پیشنهاد برای سفر با کشتی کروز

سفر با کشتی کروز سفر به یک مقصد نیست. با کشتی کروز که سفر می کنید، چندین جزیره و ساحل و شهر در انتظار شما هستند. بازدید روزانه از دیدنی های شهرها و جزایر، تنها بخشی از جذابیت های سفر با کشتی کروز است. امکانات و خدمات داخل کشتی، شبهای شما را در این سفر به یاد ماندنی می کنند!

کشتی های کروز لوکس، با هتل های ۵ ستاره فرقی ندارند. سفر با کشتی کروز می تواند بهترین انتخاب شما برای گذراندن تعطیلات باشد، اگر انتخاب درستی کرده باشید.

سفر با کشتی کروز

سفر با کشتی کروز به کجا؟

سفر با کشتی کروز غالبا در بین سواحل و جزایر معروف انجام می شود. دریای مدیترانه، دریای سیاه، خلیج فارس، اقیانوس هند، خلیج تایلند، و…. از معروف ترین خطوط کشتی های کروز هستند.

یکی از بهترین و در دسترس ترین مقاصد برای توریست های ایرانی، تور کشتی کروز یونان است. این تور که بدون نیاز به ویزا برگزار می شود، از هتل پنج ستاره آمارا سی‌لایت الیت کوش آداسی ازمیر در ترکیه آغاز شده، و پس از گشت و گذار در جزایر یونان از جمله جزیره کرت، جزیره پاتموس، جزیره سنتورینی و… به شهر زیبای آتن می رسد. پایان بخش این سفر نیز اقامت مجدد در هتل آمارا سی لایت کوش آداسی است.

سفر با کشتی کروز

در ایران نیز تور کشتی کروز برگزار می شود. تور کشتی کروز کیش یکی از تورهای پرطرفدار داخلی است که به گشت و گذار در جزایر ایرانی خلیج فارس می گذرد. تور کشتی کروز دبی هم از جمله تورهای پرطرفدار برای ایرانیان است. به طور کلی در کشورهایی که در ساحل دریاها و اقیانوس ها قرار دارند، تور کشتی کروز برگزار می شود.

سفر با کشتی کروز : کدام کشتی؟

بخش مهمی از سفر با کشتی کروز در دل کشتی می گذرد. شبها که کشتی بین جزایر مختلف در حال تردد است، مسافران یا در اتاق های خود به استراحت مشغولند. یا در رستوران ها و بارهای هتل خوش می گذرانند. و یا روی عرشه کشتی از زیبایی دریا لذت می برند.

سفر با کشتی کروز

یکی از کشتی های کروز معروف که با امکانات فوق العاده خود صدها مسافر را در دریای مدیترانه میزبانی می کند، کشتی کروز سلستیال المپیا است. این کشتی یکی از برگزارکنندگان تور کشتی کروز است. اقامت در کشتی کروز سلستیال المپیا، کم از اقامت در یک هتل لوکس ندارد.

 

امکانات سفر با کشتی کروز

سفر با کشتی کروز

شبها وقتی که از بازدید جاذبه های توریستی و شنا در سواحل به اتاق خود در کشتی بازمی گردید، تازه قسمت دوم خوش گذرانی شما شروع شده است!

رستوران ها، بارها، کلاب ها، زمان های بازی، و امکانات متنوع کشتی های کروز به شما این امکان را می دهند که در حالی که کشتی به سمت مقصد بعدی حرکت می کنند، شما با خیال راحت به استراحت و سرگرمی بپردازید. امکانات کشتی های کروز مانند سلستیال المپیا آن قدر هست که شما نگران هیچ چیز نباشید!

بازدیدها: 292

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *