دسرفروشی های معروف دبی

بهترین دسر فروشی های دبی

 اگر به شهر زیبای دبی سفر کردید حتما سری به شیرینی فروشی های دبی بزنید. و یک تجربه لذیذ و فوق العاده را تجربه کنید. شیرینی و دسرهایی که تا به حال امتحان نکردید پس این فرصت را از دست ندهید. در ادامه چند شیرینی و دسر فروشی های  معروف را به شما معرفی می کنیم پس با ویداگشت تا انتهای مقاله همراه باشید.

دسر فراس دبی

دسر فروشی فراس در دبی
دسر فراس دبی

اول از همه  با یکی از قدیمی ترین شیرینی فروشی های دبی  آغاز می کنیم. شیرینی فراس به خاطر سرو لذیذترین کنافه پنیری و شیرینی های لذیذ عربی معروف است. شما می توانید دسر خود را در فضای باز با منظره دلنشین نوش جان کنید. همچنین شما می توانید به صورت تلفنی هم سفارش دهید و تا درب منزل یا هتل تحویل بگیرید. شیرینی فراس دارای چندین شعبه در دبی است.

هزینه متوسط: 90 درهم برای دو نفر

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 07:00 صبح تا 12:00 نیمه شب

شیرینی سلطان دبی

دسر السطان دبی
دسر السلطان دبی

دومین شیرینی فروشی معروف دبی سلطان است. اگر در سفر به دبی به شیرینی فروشی سلطان نروید دسرهای خوشمزه ای را از دست داده اید. سلطان دسرهایی دارد که تا به حالا نه دیده اید و نه شنیده اید، از بستنی خوشمزه دمشقی گرفته تا بستنی مغربی، حریسه، نابلسیه الشامیه و دسرهای دیگری که تا به حال اسم آنها را حتی نشنده اید پیدا خواهید کرد. به خصوص دسرهای مخلوط. با مرغوب ترین  پسته چیزی که شیرینی سلطان را از سایر مغازه ها متمایز می کند. شیرینی سلطان دسرهای ویژه ای را برای افرادی که دارای رژیم هستند تهیه می کند.

هزینه متوسط: 50 درهم برای دو نفر

ساعت کاری: 09:00 صبح تا 12:00 نیمه شب (شنبه – پنجشنبه) / 09:00 صبح تا 11:00 صبح و 02:00 تا 12:00 نیمه شب (جمعه)

 آدرس یک : جاده ساحلی جمیرا، جمیرا
 آدرس دو : خیابان الرقه

دسر البابا دبی

دسر البابا دبی
دسر البابا دبی

اگر به شیرنی شرقی علاقه دارید پیشنهاد ما به شما شیرینی البابا است. شیرینی البابا ترکیبی از دسرهای خوشمزه و صبحانه عالی را ارائه می دهد. جایی که فضای شیک شما را از انرژی منفی که در وسط هفته شما را احاطه کرده است دور می کند. شیرینی بابا در دبی بهترین مقصد برای شیرینی های شرقی به حساب می آید. بهترین نمونه آن ها شیرینی های شرقی کنافه، اسمالیه، کرابیج، زنود الست، حلوا باپنیر  است. حتما با دسر قهوه داغ سفارش دهید. چون قهوه های البابا با جاهای دیگر متمایز است.

هزینه متوسط: 45 درهم برای دو نفر
ساعات کاری: همه روزه از ساعت 08:00 صبح الی 10:00 شب

 آدرس شعبه یک : شارع الوصل، الصفا 2، الصفا

 آدرس شعبه دو :شارع الشيخ زايد، البرشاء

 آدرس شعبه سه : بور سعيد، ديره

دسر ایرانی آفرینا دبی

دسر ایرانی آفرینا دبی
دسر ایرانی آفرینا دبی

اگر یک دسر جدید و متفاوت ایرانی را میخواید تجربه کنید. پیشنهاد ما به شما آفرینا دبی است. یک طعم عالی وتکرار نشدنی برای شما عزیزان است. آفرینا دبی مجموعه ای از دسرهای شیرین و خوشمزه با طعم های عجیب و غریب سرشار از آجیل های باکیفیت درجه 1 را ارائه می دهد که آن را از سایر از شیرینی ها متمایز می کند.

هزینه متوسط: 50 درهم برای دو نفر
ساعات کاری: همه روزه از ساعت 08:00 صبح تا 12:00 نیمه شب

آدرس شعبه یک : جمیرا 1
 آدرس شعبه دو : مرکز خرید قرن، الممزار

روستای ترک دبی (القریه الترکیه )

دسر القریه الترکیه دبی
دسر القریه الترکیه دبی

شما می توانید بعد از یک ناهار خوشمزه در یکی از رستوران های معروف دبی یک دسر خوشمزه و لذیذ میل کنید. القریه الترکیه یکی از بهترین مقاصد ارائه دسرهای ترکی در دبی که بسیار استثنایی و لذیذ هستند. القریه الترکیه بیش از 15 مدل شیرینی و دسر را سرو می کند. 

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 07:00 صبح تا 12:00 نیمه شب

آدرس : جاده ساحلی جمیرا، جمیرا 1

دسر یا مال الشام دبی

دسر یا مال الشام دبی

شیرنی یامال الشام انواع دسر و باقلوای سوری را ارائه می دهد. برای سوغاتی و یا کادو شیرینی یا مال الشام گزینه های مختلفی را به صورت بسته بندی و بسیار شیک عرضه می کند. باقلوای های خوشمزه سوری که بسیار خوشمزه و لذیذ هستند را حتما در یامال الشام تست کنید.

ساعت کاری: 08:00 صبح تا 12:00 نیمه شب (شنبه – پنجشنبه) / 09:00 صبح تا 12:00 نیمه شب (جمعه)

آدرس : خیابان النهضه 112

 

بازدیدها: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *