تجربه زندگی صحرایی در دبی

بهترین وقت برای تجربه زندگی صحرایی در دبی زمستان است. در ماه های زمستان هوا برای ماجراجویی در فضای باز و استفاده از مناظر دبی مناسب است و اکنون می توانید تجربه ای همراه با جزئیات قدیمی و سنتی در فضای باز داشته باشید.
این تجربه کمپینگ، فرصتی را برای شام خوردن و خوابیدن در محیط های کاملاً عشایری فراهم می کند. این برنامه در اواخر سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرده است.
اردوگاه سونارا برای اقامت شبانه در بخشی کاملاً دست نخورده از کویر دبی، چادرهای کویری را راه اندازی کرده است. در واقع، کل تفرجگاه، در یک بخش حفاظت از کویر اداره می شود. بنابراین مسلماً منظره هایی بی وقفه از طلوع و غروب خیره کننده خورشید خواهید دید.

یک شب ماندن در چادر عشایری بر روی شن ها و همچنین صبحانه روز بعد، ۱۵۰۰ درهم هزینه خواهد داشت. همچنین می توانید با هزینه ۸۶۰ درهم برای هر نفر یک تجربه ناهار خوری دلچسب داشته باشید که شامل منوی فصلی، سرویس شاتل به فضای ناهار خوری و موارد دیگر، از جمله فعالیت های مختلف و تجربیات بیابانی در اردوگاه است.
تجربه ها و فعالیت های موجود شامل شتر سواری، اسکی روی ماسه، نمایش شاهین ها، تماشای ستاره ها و موارد دیگر است.  البته تجربه زندگی صحرایی در دبی تنها محدود به این برنامه و اردوگاه نمی شود.
اطلاعات: هزینه ها شامل ۱۵۰۰ درهم برای هر چادر در شب و در صورت نیاز ۸۶۰ درهم برای تجربه ناهارخوری (هر نفر) است.

بازدیدها: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *