اوکوود رزیدنس (Oakwood Residence hotel)

یکی از انتخاب های برتر ما در کوالالامپور که در نوامبر سال 2016 میلادی افتتاح گردید، هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور می باشد. هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور طیف وسیعی از انواع اقامتگاه ها را که پاسخگوی نیازهای هر مسافری است، در قلب شهر کوالالامپور ارائه می دهد.

 

اتاق های هتل اکوود به زیبایی تزئین شده اند و مجهز به تلویزیون و سیستم تهویه مطبوع می باشند. بمنظور راحتی شما برخی از واحدها فضای نشیمن نیز دارند. حمام اتاق ها، بزرگ و دارای دوش قطره ای و صابون و شامپوهای برند می باشد. کارکنان چند زبانه ی هتل در بخش پذیرش و نگهبانی بصورت 24 ساعته در دسترس میهمانان هستند. میهمانان می توانند در استخر روباز هتل شنا کنند و یا در کافه بار کنار آن از انواع نوشیدنی ها و اسنک ها میل کنند.

همچنین یک مرکز تناسب اندام کاملا مجهز نیز بصورت 24 ساعته در دسترس شما می باشد. هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور پارکینگ خصوصی نیز دارد. فاصله ی هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور مرکز خرید سوریا KLCC واقع در برج های دوقلوی پتروناس حدود 1 کیلومتر است. نزدیکترین فرودگاه به هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور، فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه است که در حدود 20 کیلومتری هتل واقع شده است.

فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) نیز در فاصله ی 45 کیلومتری هتل اکوود قرار دارد. هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور یکی از بهترین ها در کوالالامپور است. میهمانان هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور وقتی امکانات آن را با دیگر هتل های شهر مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار راضی هستند زیرا در ازای پولی که بابت هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور می پردازند، از امکانات بیشتری برخوردار می شوند.

کارکنان هتل اکوود رزیدنس کوالالامپور به زبان انگلیسی مسلط هستند. هتل اکوود رزیدنس زیر مجموعه ای از هتل های زنجیره ای اکوود رزیدنس است و دارای 251 اتاق می باشد.

0

نقشه گوگل